Soutěžte o 5x 3 balíčky bio sušenek

zobrazeno 5079×

Vloženo: 11. 4. 2017 12.07

Probíhá od 12. 4. 2017, 12:30 do 18. 4. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Blíží se Velikonoce a s nimi opět po roce stejná otázka: Co s vykoledovanými vařenými vejci? Buďte originální, připravte zábavné pohoštění ve tvaru myšek, kuřátek a jiných zvířátek. Svůj výtvor vyfoťte, sdílejte s námi a ostatními maminkami v Kreativní dílně (Vaše tvoření - Co s vykoledovanými vejci?) a vyhrajte!

O co hrajeme? 5 z vás vyhraje 3 balíčky bio sušenek od biopekárny Zemanka.

Jak vyhrát:

1) Vytvořte originální pohoštění z vajec, svůj výtvor vyfoťte  a vaše foto sdílejte v Kreativní dílně / Vaše tvoření pod příspěvkem Co s vykoledovanými vejci? (povinné)

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že stejné foto budete sdílet také na FB pod soutěží, soutěž lajknete a budete sdílet s přáteli. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že stejné foto budete sdílet také zde pod soutěží, a soutěž lajknete srdíčkem. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu v kategorii Kreativní dílna / Vaše tvoření a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků naše kreativní redakční komise vybere pět nejoriginálnějších z vás, které vyhrají 3 balíčky bio sušenek od biopekárny Zemanka.

VÝHERCI:

My máme doma ještě (stejně jako asi mnoho z vás) spoustu vajec na zpracování. Soutěž už však byla ukončena a tak posíláme odměny nejrychlejším ŠESTI maminkám:-)

Edita Křížová (editak)

Petra Trepešová (k.o.r.i.n.e.k)

Blanka Široká (Blankasiro)

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Jana Lovčová (L.janicka.l)

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací