Soutěžte o 5x 3 balíčky bio sušenek

zobrazeno 2342×

Vloženo: 11. 4. 2017 12.07

Probíhá od 12. 4. 2017, 12:30 do 18. 4. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Blíží se Velikonoce a s nimi opět po roce stejná otázka: Co s vykoledovanými vařenými vejci? Buďte originální, připravte zábavné pohoštění ve tvaru myšek, kuřátek a jiných zvířátek. Svůj výtvor vyfoťte, sdílejte s námi a ostatními maminkami v Kreativní dílně (Vaše tvoření - Co s vykoledovanými vejci?) a vyhrajte!

O co hrajeme? 5 z vás vyhraje 3 balíčky bio sušenek od biopekárny Zemanka.

Jak vyhrát:

1) Vytvořte originální pohoštění z vajec, svůj výtvor vyfoťte  a vaše foto sdílejte v Kreativní dílně / Vaše tvoření pod příspěvkem Co s vykoledovanými vejci? (povinné)

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že stejné foto budete sdílet také na FB pod soutěží, soutěž lajknete a budete sdílet s přáteli. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že stejné foto budete sdílet také zde pod soutěží, a soutěž lajknete srdíčkem. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu v kategorii Kreativní dílna / Vaše tvoření a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků naše kreativní redakční komise vybere pět nejoriginálnějších z vás, které vyhrají 3 balíčky bio sušenek od biopekárny Zemanka.

VÝHERCI:

My máme doma ještě (stejně jako asi mnoho z vás) spoustu vajec na zpracování. Soutěž už však byla ukončena a tak posíláme odměny nejrychlejším ŠESTI maminkám:-)

Edita Křížová (editak)

Petra Trepešová (k.o.r.i.n.e.k)

Blanka Široká (Blankasiro)

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Jana Lovčová (L.janicka.l)

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Pro soutěžení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Okno pro vaši odpověď se zobrazí po vašem přihlášení.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací