Soutěžte o 3 dárkové sady omlazující přírodní péče The Body Shop

sledováno 1× zobrazeno 4340×

Vloženo: 25. 9. 2017 21.15

Probíhá od 2. 10. 2017, 10:30 do 12. 10. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Kdo chce žít v souladu s přírodou, neměl by myslet pouze na současnost, ale i na budoucnost našich generací. Moudré zužitkování přírodních zdrojů planety, využívání výjimečných přírodních ingrediencí z celého světa, ekologické smýšlení, cruelty free,… Používáním přírodní kosmetiky The Body Shop se vydáte na správnou cestu vstříc zelenějším zítřkům.

Společnost The Body Shop zastává koncept krásy se srdcem na správném místě. Ve svých produktech čerpá jen to nejlepší z přírody, chemii v těchto kosmetických produktech proto nenajdete. Právě pro svou prvotřídní kvalitu produktů, vysoký obsah účinných látek, ale i pro  100% recyklovatelné obaly a výrobní princip Fair Trade si značku The Body Shop zamilovali již tisíce lidí ve více než 60 zemích světa. Patřit k nim můžete i vy! The Body Shop kosmetické produkty nejsou testovány na zvířatech.

O co soutěžíte?

O 3 dárkové kazety The Body Shop Nutriganic. Každá kazeta obsahuje:

  1. Pleťové sérum Drops Of Youth Concentrate - Inovativní koncentrát v podobě pleťového séra napomáhá radikálně zlepšit vzhled pleti. Ta vypadá hladší, svěžejší a viditelně zdravější. Sérum se velmi rychle vstřebává a nijak nelepí.
  2. Oční koncentrovaná péče Drops Of Youth Eye Concentrate - Vysoce účinný rostlinný oční koncentrát obohacený o kmenové buňky z rostliny Edelweiss okamžitě vyhlazuje oční okolí, redukuje váčky pod očima a viditelně snižuje jemné linky, vrásky a póry. Oči tak během okamžiku vypadají méně unaveně.
  3. Pleťový krém s vitamínem E Vitamin E Moisture Cream - Lehkou konzistenci tohoto pleťového krému si ihned zamilujete. Velmi rychle se vstřebává a na pokožce nezanechává žádný mastný film. Díky vysokému množství antioxidačních látek a vitamínu E je pokožka chráněna a snáze bojuje proti předčasnému stárnutí.

Objevte kouzlo pečující přírodní kosmetiky a omládněte! Za pouhých 28 dní pravidelné péče s produkty The Body Shop Drops Of Youth docílíte viditelného omlazení, projasnění a zpevnění své pleti.

Za ceny do soutěže děkujeme našemu partnerovi Elnino.cz!

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište správnou odpověď na otázku, tedy A nebo B nebo C (povinný bod k účasti v soutěži):

Kolik obchodů po celém světě má v současné době v nabídce kosmetiku The Body Shop?

A. méně než 250

B. více než 5000

C. více než 2500

Tip: nápovědu hledejte zde!

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte komentář na téma: Jak pečujete o svou pleť - používáte běžnou kosmetiku nebo tu přírodní? A používáte i jiné produkty než pleťový krém, například oční krém, masky, séra? Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte komentář na téma: Jak pečujete o svou pleť - používáte běžnou kosmetiku nebo tu přírodní? A používáte i jiné produkty než pleťový krém, například oční krém, masky, séra? Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaší odpověď), a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají dárkovou kazetu The Body Shop Nutriganic.

VÝHERCI:

Jana Čertíková (Čertice)

Kateřina Myslivcová (kacimura)

Kristulka

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací