Soutěž parní pračku LG F94J7VY1W

sledováno 15× zobrazeno 15435×

Vloženo: 26. 4. 2017 20.43

Probíhá od 27. 4. 2017, 18:00 do 9. 5. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Jaro je ve vzduchu a s ním i pyly. Také trpíte alergií? Můžeme vám od alergenů ulehčit pomocí této soutěže o parní pračku LG F94J7VY1W. A pokud alergií netrpíte, i vy se můžete zapojit do soutěže o tuto parní pračku, která má páru! :)

O parním praní už jste možná slyšela. Ale víte, v čem spočívají jeho hlavní výhody?

- Parní pračka nabízí skvělý výkon praní, protože pára proniká do vláken daleko hlouběji, než voda a napomáhá lepšímu rozpouštění pracích prostředků.

- Nemusíte mít obavy z poškození jemných materiálů, pára je k oblečení maximálně citlivá.

- Žehlení bude snažší, prádlo méně zmačkané, měkké a příjemné.

- Pračka má program pro alergiky, při kterém je z prádla odstraněno až 99,9 % alergenů a to díky intenzivnímu působení páry a udržení konstatní teploty v bubnu pračky.

Pračka LG F94J7VY1W má invertorový, bezkartáčový motor s přímým napojením na buben pračky Inverter Direct DriveTM motor s 10 letou zárukou; funkci pro aktivní sprchování čistou vodou, úspora času, vody a elektřiny; program Pro alergiky a Parní dětská péče s redukcí alergenů, vysokou účinností praní; ovládání na dálku, načtení programu a inteligentní diagnostiku; možnost přidání prádla během praní; inteligentní systém praní, automatické vážení a vyvážení; restart programu po výpadku proudu; ovládací panel v češtině, prémiový buben, velká dvířka, nulovaou spotřebu ve StandBy režimu a také funkci 6 MOTION DD. A právě této funkce 6 MOTION DD se týká soutěžní otázka.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, co je to funkce 6 MOTION DD? (TIP: nápovědu hledejte v obrázku u této soutěže)

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že do komentáře k této soutěži napíšete, proč byste chtěli pračku LG F94J7VY1W vyhrát? Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, pokud se neshodují s jménem na FB (jinak Vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že do komentáře k této soutěži napíšete, proč byste chtěli pračku LG F94J7VY1W vyhrát? Soutěž olajkujte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vás. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné - bod 1) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vylosujeme jednu z vás, která vyhraje Parní pračku LG F94J7VY1W.

Výhru nám do soutěže věnoval partner LG Electronics. Děkujeme!

Vyhrává:  Sisa Šimorová  (Sisa) 

GRATULUJEME. Pokud jste nevyhrály, můžete se alespoň těšit na testování pračky výherkyní, které máme přislíbeno v brzké době. LG pro vás také chystá nějaké zvýhodnění nákupu vybraných parních praček, tak nás sledujte. :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
18
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací