Soutěž o teepee od Vigvam Design

sledováno 4× zobrazeno 4714×

Vloženo: 15. 9. 2017 9.47

Probíhá od 19. 9. 2017, 14:30 do 30. 9. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Každé dítě má rádo úkryty, každé dítě se rádo schovává… možná si i vy ještě vzpomínáte. Teď můžete vyhrát jeden parádní úkryt pro děti a navíc váš interiér oživit luxusním designovým prvkem v podobě teepee od Vigvam Design. Vyhrát jej můžete v této naší nové soutěži.

Jedna z vás vyhraje Cute Tribe Teepee z nejnovější pastelové kolekce Vigvam Design. Výherce si může vybrat variantu pro kluky či holky:

Na chlapeckém teepee i doplňcích najdete náčelníka mývala, bojovného jaka i spící lišku. Vše spojují doplňky a podlážka s indiánským vzorem v odstínech mentolové, tyrkysové, šedé a žluté. Pětiúhelníkové teepee má navíc okénko. Vchod  je vybaven barevnými střapci a set zahrnuje také dva polštářky: jeden obdélníkový s šedým oblakem (Cute Cloud Boys') a druhý tyrkysový ve tvaru bubliny s indiánskými šípy (Cute Bubble).

Na dívčím teepee i doplňcích najdete náčelníka mývala, bojovného růžového jaka i spící lišku. Vše spojují doplňky a podlážka s indiánským vzorem v odstínech mentolové, tyrkysové, růžové a žluté. Pětiúhelníkové teepee má navíc také okénko. Vchod  je vybaven barevnými střapci a set zahnuje také dva polštářky jeden obdélníkový s růžovým oblakem (Cute Cloud Girly) a druhý  ve tvaru růžové bubliny s indiánskými šípy (Cute Bubble).

Bojíte se, že by se vám teepee nevešlo do dětského pokoje? Nemusíte! Pečtěte si recenzi maminky Markéty, která ho pro vás společně se svými dvěma syny u sebe doma otestovala!

Za tento dárek do soutěže děkujeme našemu partnerovi Vigvam Design, české značce originálních, handmade výrobků do dětských pokojíčků.

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, kterou variantu si přejete vyhrát - tedy KLUK nebo HOLKA (povinný bod k účasti v soutěži)

2) Postavte s dětmi úkryt, vyfoťe jej a obrázek vložte do Můj příběh - Stavíme bunkr(povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný obrázek jako v diskuzi u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný obrázek jako v diskuzi u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaší odpověď) a Vaše tvoření, a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje designové teepee od Vigvam Design dle vlastního výběru pro holku nebo pro kluka.

VÝHERCE:

Nela Škrhová (nellys)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací