Soutěž o šátek Mamalatté na nošení dětí

sledováno 5× zobrazeno 9414×

Vloženo: 19. 4. 2017 17.57

Probíhá od 21. 4. 2017, 11:30 do 1. 5. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Jste nosící maminka nebo o nošení teprve uvažujete? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte šátek Mamalatté ze 100 % bavlny v barvě a velikosti dle vlastního výběru!

Šátek Mamalatté je bezpečný pro miminko a zároveň pohodlný pro nosiče. Příze jsou natkané v atlasové vazbě, šátek je tedy příjemně měkký, ale přitom velmi pevný. Látka nemí nijak chemicky ošetřená. Režné šátky jsou úplně přírodní, nebarvené. Barevné šátky mají Öko test nezávadnosti. Látky jsou tkané a šátky z nich šité v České republice. 

V případě výhry si můžete zvolit velikost i barvu šátku.

Potřebujete poradit, jaký šátek vybrat, jak dlouhý a jak jej správně vázat? V našem Věrnostním programu najdete také poukazy na Individuální kurz nošení dětí v šátku.

Děkujeme Denise Písařikové z Mamalatté za tuto výhru pro vás!

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, v jaké barvě se vyrábí šátky Mamalatté? (povinný bod k účasti v soutěži) - tip: nápovědu hledejte zde.

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám napíšete, čím je pro vás nošení dětí, co vás na něm baví a proč si myslíte, že je dobré děti nosit a mít je blízko sebe. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám napíšete, čím je pro vás nošení dětí, co vás na něm baví a proč si myslíte, že je dobré děti nosit a mít je blízko sebe a soutěž lajknete srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje šátek na nošení dětí Mamalatté v barvě a velikosti dle vlastního výběru.

VÝHERCE:

Kristýna Šimková (Kristy Sim)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací