Soutěž o rodinnou vstupenku do DUHOVÉHO PARKU

sledováno 2× zobrazeno 4558×

Vloženo: 16. 6. 2017 10.55

Probíhá od 16. 6. 2017, 14:30 do 27. 6. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Blíží se prázdniny, už víte jak je s dětmi strávíte? Zajeďte do dětského zážitkového areálu DUHOVÝ PARK. Rodinnou vstupenku pro čtyři osoby v hodnotě 700 Kč můžete vyhrát v naší nové soutěži!

Dětský zážitkový areál DUHOVÝ PARK najdete ve středočeské obci Třebovle ve Festival Parku Palduson. Obec Třebovle se nachází 20 minut od Prahy, nedaleko měst Český Brod, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Říčany, Nymburk.
Rozloha parku je 55.000 m², udržovaná travnatá plocha, členitost terénu a přírodní prostředí, zaručí nenapodobitelnou atmosféru. Desítky atrakcí a her pro děti i dospělé od 2 do 99let, a VELKÁ HRA pro celou rodinu! Vyzkoušejte nové atrakce pro děti i dospělé a užijte si den plný zábavy. Nemusíte se bát ani deštivého počasí, většina atrakcí je kryta proti dešti. Při rezervaci vstupenek máte parkoviště zdarma!

Duhový park je otevřený každý víkend a většinu svátků, vždy od 10 - 17:30 hod. Kapacita areálu je 1000 osob, proto doporučujeme rezervaci vstupenek zde, kde také můžete sledovat aktuální otevřené dny v parku.

Hrajeme o rodinnou vstupenku pro 4 osoby v hodnotě 700 Kč, která se platná do konce sezony 2017 (30. října).

Jak vyhrát?:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo DUHOVÝ PARK (povinný bod k účasti v soutěži).

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku napíšete, kam s dětmi o prázdninách vyrazíte. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku napíšete, kam s dětmi o prázdninách vyrazíte.  Soutěž lajkněte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje rodinnou vstupenku pro 4 osoby do dětského zážitkového areálu DUHOVÝ PARK.

VÝHERCE:

Hana Hyrmanová (Andílek)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací