Soutěž o loutkové divadlo Marionetino!

zobrazeno 6262×

Vloženo: 27. 1. 2017 10.28

Probíhá od 27. 1. 2017, 11:00 do 7. 2. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, hrát dětem a s dětmi divadlo je skvělá zábava, rozvíjí se tak kreativní myšlení dětí, fantazie i schopnost improvizace. Hraní divadla umožní zlepšit komunikační schopnosti a rozšířit slovní zásobu. O tom jsem už psaly v článku Hrajte divadlo, vaše děti to ocení. A protože se minulá soutěž o divadlo tady na webu, ale také na veletrhu ForBabies, těšila velké oblibě, připravily jsme pro vás další soutěž! :)

Divadlo Marionetino z dílny manželů Drdlových je vhodné pro děti už od tří let. Loutky jsou vyrobeny z kvalitní knihařské lepenky, jsou tedy odolné asi jako dřevo, a navíc jsou nádherně ilustrované! Tato divadla získala ocenění odborníků. 

A o co hrajeme?

Pro jednu z vás máme divadlo se 3 pohádkami (včetně scén) a navíc loutky Rodina zajíčků! Sada obsahuje: Pohádku ČERVENÁ KARKULKA, pohádku O NEPOSLUŠNÝCH KŮZLÁTKÁCH, pohádku PERNÍKOVÁ CHALOUPKA, a Rodina zajíčků. Balení obsahuje 13 loutek, 4 scény, 8 doplňků, 6 scénářů, 3 pracovní přílohy.

Univerzální sadu divadla Marionetino do soutěže nám pro vás věnoval partner kufrik.cz. Děkujeme!

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, jaká ocenění vyhrála divadla Marionetino (nápovědu hledejte v článku Hrajte divadlo, vaše děti to ocení).

2) K diskuzi Chodíte s dětmi do divadla? nám napište svůj kometář.

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, když stejný kometář jako v diskuzi vložíte také k příspěvku s touto soutěží na FB, soutěž lajknete a budete sdílet s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě! Bod 3 je dobrovolný.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje toto krásné loutkové divadlo.

VÝHERCE:

Michela Minksová (misalla)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací