Soutěž o golfový kočárek 4BABY WAVE

sledováno 2× zobrazeno 8171×

Vloženo: 11. 4. 2017 16.39

Probíhá od 12. 4. 2017, 13:00 do 22. 4. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Máte doma dítě, které vám z hlubokého kočárku už vyrostlo a poohlížíte se po jiném? Zkuste své štěstí, zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte golfový kočár 4BABY WAVE Dark Red v hodnotě 2.339 Kč.

Kočárek má kovovou konstrukci, 5-ti bodové bezpečnostní pásy, nastavitelnou opěrku nohou, opěradlo polohovatelné až do polohy vleže a můžete jej regulovat jednou rukou, přední i zadní odpružení kočárku, zateplený nánožník, prostorný nákupní košík a váží méně než 10 kg.

Kočárek nám do soutěže věnoval partner Kašpárek-baby.cz.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, jak se jmenují věrnostní body ve Věrnostním programu e-shopu Kašpárek-baby.cz (povinný bod k účasti v soutěži) - tip: nápovědu hledejte zde.

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nakreslíte kašpárka, vyfotíte a vložíte do komentáře k soutěži, soutěž na FB lajknete a budete sdílet s přáteli. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu, jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje golfový kočárek 4BABY WAVE Dark Red.

VÝHERCE:

Soňa Bucková (Sooňaa)

Gratulujeme!:-)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
13
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací