Soutěž o divadlo Marionetino

sledováno 6× zobrazeno 3307×

Vloženo: 22. 11. 2017 9.34

Probíhá od 22. 11. 2017, 11:50 do 2. 12. 2017, 21:00

Vyhrajte dřevěné loutkové divadlo Martionetino, vestavěné do šikovného kufříku, včetně kulis, loutek a opony - to vše v hodnotě 2999 Kč!

Soutež byla již ukončena

Blíží se Vánoce. Také přemýšlíte, jakou hračkou udělat dětem radost, aby byla zároveň kreativní i zábavná a pomáhala rozvíjet schopnosti dítěte? Zapojte se do soutěže a vyhrajte divadlo Marionetino - hračku, která má smysl!

Výherce získá dřevěné loutkové divadlo vestavěné do šikovného kufříku, obsahující mimořádně bohatou nabídku loutek (král, princ, princezna, kašpárek, královna, bílá paní, černokněžník, bezhlavý rytíř, Šípková Růženka, vodník, 2 čerti, ježibaba, drak, loupežník s pistolí, loupežník s pytlem, Honza, Káča, oslík, slepička, Dlouhý, Široký, Bystrozraký) a oboustranných kulis (Hrad - Hradní síň, Hluboký les - Paseka, Vesnice - Světnička), sametovou rolovací oponu - to vše v hodnotě 2999 Kč! Kufřík je v přírodním provedení. Divadlo se snadno složí i rozloží. Česká výroba.

Za výhru do soutěže děkujeme našemu partnerovi Kufrik.cz

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Ve kterém roce pod značkou Kufrik.cz uvedli na trh manželé Drdlovi zcela unikátní dřevěné Divadélko do kufříku?

Tip: Nápovědu hledejte zde!

VÝHERCE:

Jitka Vyplašilová (navji)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací