Soutěž o 8 produktů Energy dle vlastního výběru!

sledováno 2× zobrazeno 3634×

Vloženo: 22. 9. 2017 11.20

Probíhá od 9. 10. 2017, 9:00 do 19. 10. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Je tady podzim, čas, kdy naše tělo žádá detoxikaci, posílení imunity a dodání energie. Vyhrajte takové produkty v naší nové soutěži - produkty pro zdraví, imunitu, energii, krásnou pleť nebo štíhlé křivky z nejčistších lokalit na Zemi dle vlastního výběru!

8 z vás vyhraje jeden z těchto produktů dle vlastního výběru:

 1. Raw Aguaje: ženskost a krása v hodnotě 499 Kč
  Raw Aguaje užívají jihoamerické indiánky již tisíce let, protože vědí, že při pravidelné dlouhodobé konzumaci pomáhá tvarovat tělo k ženské dokonalosti, zvyšuje libido, působí proti padání vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. 
 2. Organic Beta: vitamíny a minerály jako ve 3 sklenicích řepné šťávy v hodnotě 499 Kč
  Organic Beta je náš žhavý tip na doplnění tolik potřebných zásadotvorných látek do těla ve formě přírodních vitamínů a minerálů, včetně železa. Vždyť jediná dávka silně koncentrovaného prášku z červené řepy pěstované podle zásad biozemědělství vám dodá látky jako 3 sklenice čerstvě nalisované řepné šťávy.
 3. Organic Matcha: energetická vzpruha v hodnotě 429 Kč
  Pouhý šálek originálního zeleného čaje z nejčistších lokalit Japonska, Organic Matcha, vám dodá látky jako 10 šálků běžného zeleného čaje, a až 4x rychleji nastartuje metabolismus. Povzbudí náladu, zklidní mysl, zvýší odolnost proti stresu. Po vypití šálku zažijete energetickou vzpruhu trvající 3–6 hodin. Konečně zdravá náhražka kávy plná přírodních minerálů a vitamínů!
 4. Organic Goji: podpora imunity - v hodnotě 499 Kč
  Organic Goji je výjimečně silný antioxidant, originální odrůda kustovnice, pěstovaná v Tibetu na tisících hektarech netknuté přírody a organické půdy. Ze silně koncentrovaného prášku si snadno připravíte vynikající nápoj.
 5. Organic Chlorella: přirozená očista těla - v hodnotě 499 Kč
  Abychom měli zdravé a krásné tělo, je v dnešní době nezbytné pročištění střev od toxinů, těžkých kovů a odpadních látek, které často stojí nejen za nedostatkem energie, ale také zdravotními problémy všeho druhu. Organic Chlorella z Tichomořského ostrova Tchaj-wan, který je jedinou lokalitou na světě, kde lze získat tu nejkvalitnější chlorellu, vyniká svou čistotou! 
 6. Organic Barley Juice: okamžité dodání energie - v hodnotě 499 Kč
  Výživná šťáva lisovaná z rostlinek mladého ječmene pěstovaného na organických půdách v Jižní Kalifornii je plná nutrientů a obsahuje více než 20 živých enzymů. Její účinky pocítíte ihned! Díky vysokému obsahu chlorofylu, který je svou chemickou strukturou podobný hemoglobinu, bývá nápoj z mladého ječmene nazýván "zelenou krví". Organic Barley Juice vám rychle dodá energii a přispěje k výraznému zvýšení fyzické i psychické aktivity.
 7. Organic Sea Berry: více céčka než v citrusech - v hodnotě 499 Kč
  Na certifikované, organické půdě v Tibetu roste kromě Organic Goji také původní fenotyp rakytníku, o kterém se říká, že má několikanásobně vyšší obsah vitamínu C než citrusy. Plody jsou výhradně ručně sbírány (ne řezány, jak se běžně praktikuje) a nejsou zpracovány mrazem. To je Organic Sea Berry. 
 8. Organic Sacha Inchi: rostlinný zdroj bohatý na omega 3 - v hodnotě 325 Kč
  Olej ze semen, Organic Sacha Inchi, si získal uznání pro svůj obsah až 90 % nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9 v ideálním poměru. Jen těch omega 3 obsahuje 13x více než losos!

Za ceny do soutěže děkujeme našemu partnerovi Energy!

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám dle popisu výše napište číslo produktu, který si přejete vyhrát a správnou odpověď na otázku (povinný bod k účasti v soutěži):

Kolik zelených potravin a superpotravin z nejčistších lokalit na Zemi společnost Energy nabízí?

 1. 5
 2. 10
 3. 17

Tip: nápovědu hledejte zde!

2) K článku Jak překyselení organismu ovlivňuje zdraví nám napište komentář - přemýšlíte o své stravě? Zajímáte se o to, které potraviny jsou zásadité? ​(povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako k článku u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný komentář jako k článku u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaší odpověď) a u článku, a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme osm z vás, které vyhrají produkty pro zdraví, imunitu, energii, krásnou pleť nebo štíhlé křivky z nejčistších lokalit na Zemi dle svého výběru.

VÝHERCI:

Lenka Hermanová (Lenourecek), Kateřina Chytrá (Minnie), Barbora Dundálková (Barcia), Alena Potužníková (alenka146), Hana Benšová (hanabbb), Hana Brusová (knoflyk), Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.), Mygara

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací