Soutěž o 8 produktů Energy dle vlastního výběru!

sledováno 1× zobrazeno 651×

Vloženo: 22. 9. 2017 11.20

Probíhá od 9. 10. 2017, 9:00 do 19. 10. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Je tady podzim, čas, kdy naše tělo žádá detoxikaci, posílení imunity a dodání energie. Vyhrajte takové produkty v naší nové soutěži - produkty pro zdraví, imunitu, energii, krásnou pleť nebo štíhlé křivky z nejčistších lokalit na Zemi dle vlastního výběru!

8 z vás vyhraje jeden z těchto produktů dle vlastního výběru:

 1. Raw Aguaje: ženskost a krása v hodnotě 499 Kč
  Raw Aguaje užívají jihoamerické indiánky již tisíce let, protože vědí, že při pravidelné dlouhodobé konzumaci pomáhá tvarovat tělo k ženské dokonalosti, zvyšuje libido, působí proti padání vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Velmi se osvědčuje v těhotenství i při kojení, protože podporuje kvalitu kostí a svalů u dětí.
 2. Organic Beta: zdravý vývoj miminka v hodnotě 499 Kč
  Organic Beta je náš žhavý tip na doplnění tolik potřebných zásadotvorných látek do těla ve formě přírodních vitamínů a minerálů, včetně železa. Vždyť jediná dávka silně koncentrovaného prášku z červené řepy pěstované podle zásad biozemědělství vám dodá látky jako 3 sklenice čerstvě nalisované řepné šťávy. Je znám i její účinek v těhotenství na dobrý vývoj nervové soustavy plodu.
 3. Organic Matcha: energetická vzpruha v hodnotě 429 Kč
  Pouhý šálek originálního zeleného čaje z nejčistších lokalit Japonska, Organic Matcha, vám dodá látky jako 10 šálků běžného zeleného čaje, a až 4x rychleji nastartuje metabolismus. Povzbudí náladu, zklidní mysl, zvýší odolnost proti stresu. Po vypití šálku zažijete energetickou vzpruhu trvající 3–6 hodin. Konečně zdravá náhražka kávy plná přírodních minerálů a vitamínů!
 4. Organic Goji: podpora imunity - v hodnotě 499 Kč
  Organic Goji je výjimečně silný antioxidant, originální odrůda kustovnice, pěstovaná v Tibetu na tisících hektarech netknuté přírody a organické půdy. Pravidelným užíváním podporuje dlouhověkost a sílu, posiluje imunitu a urychluje metabolismus. Ze silně koncentrovaného prášku si snadno připravíte vynikající nápoj.
 5. Organic Chlorella: přirozená očista těla - v hodnotě 499 Kč
  Abychom měli zdravé a krásné tělo, je v dnešní době nezbytné pročištění střev od toxinů, těžkých kovů a odpadních látek, které často stojí nejen za nedostatkem energie, ale také zdravotními problémy všeho druhu. Organic Chlorella z Tichomořského ostrova Tchaj-wan, který je jedinou lokalitou na světě, kde lze získat tu nejkvalitnější chlorellu, umí nejen to! Při pravidelném užívání si poradí i s kožními problémy a viditelně zlepšuje pleť.
 6. Organic Barley Juice: okamžité dodání energie - v hodnotě 499 Kč
  Výživná šťáva lisovaná z rostlinek mladého ječmene pěstovaného na organických půdách v Jižní Kalifornii je plná nutrientů a obsahuje více než 20 živých enzymů. Její účinky pocítíte ihned! Díky vysokému obsahu chlorofylu, který je svou chemickou strukturou podobný hemoglobinu, bývá nápoj z mladého ječmene nazýván "zelenou krví". Organic Barley Juice vám rychle dodá energii a přispěje k výraznému zvýšení fyzické i psychické aktivity.
 7. Organic Sea Berry: více céčka než v citrusech - v hodnotě 499 Kč
  Na certifikované, organické půdě v Tibetu roste kromě Organic Goji také původní fenotyp rakytníku, o kterém se říká, že má několikanásobně vyšší obsah vitamínu C než citrusy. Plody jsou výhradně ručně sbírány (ne řezány, jak se běžně praktikuje) a nejsou zpracovány mrazem. To je Organic Sea Berry. Používá se k doplnění energie při vyčerpání, podpoře imunity, je skvělým antidepresivem pro nevlídné podzimní dny.
 8. Organic Sacha Inchi: rostlinný zdroj bohatý na omega 3 - v hodnotě 325 Kč
  Olej ze semen, Organic Sacha Inchi, si získal uznání pro svůj obsah až 90 % nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9 v ideálním poměru pro naše zdraví. Jen těch omega 3 obsahuje 13x více než losos!

Za ceny do soutěže děkujeme našemu partnerovi Energy!

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám dle popisu výše napište číslo produktu, který si přejete vyhrát a správnou odpověď na otázku (povinný bod k účasti v soutěži):

Kolik zelených potravin a superpotravin z nejčistších lokalit na Zemi společnost Energy nabízí?

 1. 5
 2. 10
 3. 17

Tip: nápovědu hledejte zde!

2) K článku Jak překyselení organismu ovlivňuje zdraví nám napište komentář - přemýšlíte o své stravě? Zajímáte se o to, které potraviny jsou zásadité? ​(povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako k článku u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný komentář jako k článku u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaší odpověď) a u článku, a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme osm z vás, které vyhrají produkty pro zdraví, imunitu, energii, krásnou pleť nebo štíhlé křivky z nejčistších lokalit na Zemi dle svého výběru.

Pro soutěžení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Okno pro vaši odpověď se zobrazí po vašem přihlášení.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací