Soutěž o 6 balíčků školních potřeb od PRESCO GROUP

sledováno 2× zobrazeno 3125×

Vloženo: 31. 10. 2017 11.56

Probíhá od 2. 11. 2017, 9:00 do 13. 11. 2017, 21:00

Vyhrajte jeden ze 6 balíčků školních potřeb od PRESCO GROUP - společnosti, která se zabývá prodejem nejen kalendářů, diářů a reklamních předmětů, ale také školních potřeb. Sešity, boxy na svačinu, penál, sáčky na obuv a mnoho dalšího.. Který balíček si vybrete vy?

Soutež byla již ukončena

O co soutěžíte:

1) 2x Balíček Phineas a Ferb - sáček na obuv a sada sešitů (2xA4, 1xA5)

2) 2x Balíček Ovečka Shaun - box na svačinu a penál (vybavený) 

3) 2x Balíček Příšerky s.r.o. - box na svačinu a sáček na obuv

 

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám dle popisu výše napište, který balíček si přejete vyhrát - č.1, 2 nebo 3 (povinný bod k účasti v soutěži)

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte komentář, proč chcete právě ten balíček, co si vybíráte? Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte komentář, proč chcete právě ten balíček, co si vybíráte? Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaší odpověď), a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme šest z vás, které vyhrají balíček školních potřeb od PRESCO GROUP dle svého výběru.

 

VÝHERCI:

Petra Schoberová, Dáša Žáčková (dasza), braveman, Zuzana Šárková (Anezzka), honzik101, Jana Tomčíková (klarissa25)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací