Soutěž o 5 žížaláckých dárkových sad SodaStream

sledováno 1× zobrazeno 4248×

Vloženo: 20. 7. 2017 21.43

Probíhá od 21. 7. 2017, 11:30 do 31. 7. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Dodržujete v parných dnech správný pitný režim? A jak se vám to daří u vašich u dětí? Zapojte se do naší nové soutěže, vyhrajte a dodržovat pitný režim bude pro vás zase o malinko snadnější! Hrajeme totiž o 5 dárkových balíčků v edici Žížaláci.

Každé dárkové balení obsahuje:

- 2 lahve vhodné také pro SodaStream v edici oblíbené pohádky Žížaláci - lahve jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Lahve o objemu 0,5 l se skvěle vejdou do školní tašky, batohu nebo jen tak do ruky.

- originál knížky Žížaláci, který je v komiksovém provedení

- plastelínu o 10 barvách, aby si děti mohly vyrobit svoje vlastní Žížaláky ;)

Výhru nám do soutěže věnoval partner SodaStream.

Jak vyhrát? (POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo: Žížaláci (povinný bod k účasti v soutěži)

2) Vyrobte s dětmi cokoliv z plastelíny NEBO pokud plastelínu zatím nemáte, pak namalujte s dětmi obrázek s Žížaláky, vyfoťte a vložte fotografii zde k soutěži (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejnou fotografii jako zde u soutěže u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaši odpověď) a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme pět z vás, které vyhrají dárkové balení lahví SodaStream v edici Žížaláci.

VÝHERCI:

Jana Kolorosová (jjjp)

Denisa Salačová (Denisa Salačová)

Klára Kerhartová (KerhartovaK)

Jana Vítovcová (beruska2)

Edita Křížová (editak)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací