Soutěž o 5 žížaláckých dárkových sad SodaStream

sledováno 1× zobrazeno 1767×

Vloženo: 20. 7. 2017 21.43

Probíhá od 21. 7. 2017, 11:30 do 31. 7. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Dodržujete v parných dnech správný pitný režim? A jak se vám to daří u vašich u dětí? Zapojte se do naší nové soutěže, vyhrajte a dodržovat pitný režim bude pro vás zase o malinko snadnější! Hrajeme totiž o 5 dárkových balíčků v edici Žížaláci.

Každé dárkové balení obsahuje:

- 2 lahve vhodné také pro SodaStream v edici oblíbené pohádky Žížaláci - lahve jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Lahve o objemu 0,5 l se skvěle vejdou do školní tašky, batohu nebo jen tak do ruky.

- originál knížky Žížaláci, který je v komiksovém provedení

- plastelínu o 10 barvách, aby si děti mohly vyrobit svoje vlastní Žížaláky ;)

Výhru nám do soutěže věnoval partner SodaStream.

Jak vyhrát? (POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo: Žížaláci (povinný bod k účasti v soutěži)

2) Vyrobte s dětmi cokoliv z plastelíny NEBO pokud plastelínu zatím nemáte, pak namalujte s dětmi obrázek s Žížaláky, vyfoťte a vložte fotografii zde k soutěži (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejnou fotografii jako zde u soutěže u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaši odpověď) a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme pět z vás, které vyhrají dárkové balení lahví SodaStream v edici Žížaláci.

VÝHERCI:

Jana Kolorosová (jjjp)

Denisa Salačová (Denisa Salačová)

Klára Kerhartová (KerhartovaK)

Jana Vítovcová (beruska2)

Edita Křížová (editak)

 

Pro soutěžení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Okno pro vaši odpověď se zobrazí po vašem přihlášení.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací