Soutěž o 5 neoprenových bryndáků Bibetta

sledováno 5× zobrazeno 8977×

Vloženo: 21. 2. 2017 17.57

Probíhá od 21. 2. 2017, 21:00 do 2. 3. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máte doma začínajícího jedlíka a také stále řešíte, co jen dát tomu dítěti na krk, aby jídlo, které neskončí v pusince, zůstalo v bryndáčku a ne na oblečení, na židli a pod stolem? Tak se zapojte do této soutěže!

O co hrajeme? O 5 neoprenových bryndáků Bibetta. Tyto unikátní neoprenové bryndáky s překlápěcí kapsou, jsou ideální pro jakoukoliv fázi jezení dětí. Ať už se seznamují s příkrmy, zkouší samy pít z otevřených pohárků nebo se již snaží samy jíst, zachytí sebemenší drobek i celý obsah vylitého hrnečku. Bryndáčky jsou pružné a flexibilní, měkké, příjemné na dotek a pohodlné na nošení. Bryndáčky jsou voděodolné a mají skvělý, pružný vnější materiál, který perfektně absorbuje, je účelně odolný proti skvrnám a nečistotám z jídla, jež se dají lehko smýt pod vlažnou tekoucí vodou. Bryndáčky se dají také vyprat v pračce či ručně, dají se bezpečně sušit v sušičce a mají dlouhou životnost. Lucie Fatrdlová, spoluzakladatelka společnosti Belvela, dodává: „Dříve, než se rozhodneme jakýkoliv produkt dovážet a prodávat, sami jej řádně otestujeme. Pokud jsou naše očekávání naplněna a výrobek nás nadchne svou kvalitou, snadným použitím a zároveň nás přesvědčí o tom, že je to výrobek, který usnadní rodičům každodenní život s malými dětmi, rozhodneme se jej uvést na trh.“

V případě výhry si můžete vybrat barvu bryndáku.

Za výhry věnované do soutěže děkujeme partnerovi Belvela.

 

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište barvu a vzor bryndáku, který si přejete vyhrát (povinný bod pro účast v soutěži)

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži barvu a vzor bryndáku, který si přejete vyhrát, soutěž na FB lajknete a budete sdílet s přáteli. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži barvu a vzor bryndáku, který si přejete vyhrát, soutěž lajknete. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme 5 z vás, které vyhrají neoprenový bryndák v barvě dle vlastního výběru.

Vyhrávají:

- Klára Vrtilková (kajaklara)

- Hana Dlouhá (legarthaa)

- Wmartina

- Pumbička

- Lucie Rožnovjáková (rodinka)

Gratulujeme :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací