Soutěž o 5 balíčků Baby Sebamed

sledováno 1× zobrazeno 1714×

Vloženo: 8. 9. 2017 21.35

Probíhá od 10. 9. 2017, 9:00 do 19. 9. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

A máme tady novou soutěž! Tentokrát o 5 balíčků dětské kosmetiky Baby Sebamed, ve kterých najdete:

  1. Dětská pěnová koupel s pumpičkou - zajistí vanu plnou pěny a je určena ke každodennímu mytí novorozenecké a dětské pokožky, poskytuje pokožce hydrataci.
  2. Dětský syndet - 100% bez mýdla a alkalických složek, pro jemné mytí citlivé a jemné dětské pokožky.
  3. Dětský masážní olej - chrání, zklidňuje a hydratuje citlivou dětskou pleť rostlinnými oleji.
  4. Krém na opruzeniny - chrání před vznikem opruzenin a díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště.

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo SEBAMED (povinný bod k účasti v soutěži)

2) Zapojte se do diskuze pod článkem Jak na koupání miminka a napiště nám jak často myjete vaše děti a zda se jim koupání líbí? (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako v diskuzi u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný komentář jako v diskuzi u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaši odpověď) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme pět z vás, které vyhrají balíček s dětskou kosmetikou Baby Sebamed.

VÝHERCI:

Zdeňka Jirásková (zdeni20)

Eva Zahradníčková (Evly)

Monika Filová (Monika Filová)

Denisa Kempová (Alexis01)

Veronika Jandová (veronika88)

Pro soutěžení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Okno pro vaši odpověď se zobrazí po vašem přihlášení.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací