Soutěž o 5 balíčků Baby Sebamed

sledováno 1× zobrazeno 4211×

Vloženo: 8. 9. 2017 21.35

Probíhá od 10. 9. 2017, 9:00 do 19. 9. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

A máme tady novou soutěž! Tentokrát o 5 balíčků dětské kosmetiky Baby Sebamed, ve kterých najdete:

  1. Dětská pěnová koupel s pumpičkou - zajistí vanu plnou pěny a je určena ke každodennímu mytí novorozenecké a dětské pokožky, poskytuje pokožce hydrataci.
  2. Dětský syndet - 100% bez mýdla a alkalických složek, pro jemné mytí citlivé a jemné dětské pokožky.
  3. Dětský masážní olej - chrání, zklidňuje a hydratuje citlivou dětskou pleť rostlinnými oleji.
  4. Krém na opruzeniny - chrání před vznikem opruzenin a díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště.

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo SEBAMED (povinný bod k účasti v soutěži)

2) Zapojte se do diskuze pod článkem Jak na koupání miminka a napiště nám jak často myjete vaše děti a zda se jim koupání líbí? (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako v diskuzi u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný komentář jako v diskuzi u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaši odpověď) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme pět z vás, které vyhrají balíček s dětskou kosmetikou Baby Sebamed.

VÝHERCI:

Zdeňka Jirásková (zdeni20)

Eva Zahradníčková (Evly)

Monika Filová (Monika Filová)

Denisa Kempová (Alexis01)

Veronika Jandová (veronika88)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací