Soutěž o 4 balíčky s BIO produkty Erdbär

sledováno 3× zobrazeno 6029×

Vloženo: 10. 5. 2017 9.35

Probíhá od 10. 5. 2017, 14:20 do 20. 5. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, také stále vymýšlíte, jakou svačinu dát dětem? Chcete být kreativní a přitom do dětí dostat něco zdravého? Soutěžte s námi o nápadité BIO svačinky Erdbär Freche Freunde. Budeme losovat hned 4 výherce! Každý výherní balíček obsahuje:

- Ovocné kapsičky – Ovocná kapsička jablko, hruška, mrkev a dýně, Ovocná kapsička jablko, borůvka a černá mrkev, Ovocná kapsička jablko, hruška, borůvka a špalda

- Ovocné tyčinky jablko a mrkev  

- Křupavé oplatky banán a dýně

- Křupky kukuřičné s mrkví

- Erdbär Freche Freunde očíčka

Všechno zabalené v 100% Fair trade bavlněné tašce Erdbär

Erdbär Freche Freunde se řadí mezi nejkvalitnější značky na trhu. Jejich svačinky z ovoce a ze zeleniny, které jsou určené pro děti od 1 roku, navazují na kojenecké výrobky a vyplňují existující mezeru kvalitních a zdravých výrobků na českém trhu.

Výhru nám do soutěže poskytl partner iciri piciri.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo ZDRAVÁ SVAČINKA.

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře, co mají vaše děti nejraději k svačině? Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, pokud se neshodují s jménem na FB (jinak Vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře, co mají vaše děti nejraději k svačině? Soutěž olajkujte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vás. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají balíček s BIO produkty Erdbär.

VÝHERCI:

Denisa Salačová (denina)

Jana Pojerová (Jana35)

Jitka Vyplašilová (navji)

Jitka Lakomá (Judy)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
6
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací