Soutěž o 3x 800 Kč do e-shopu First-Six

sledováno 2× zobrazeno 6866×

Vloženo: 17. 3. 2017 22.33

Probíhá od 25. 3. 2017, 14:45 do 3. 4. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, jaro už pomalu klepe na dveře! Kromě prodloužených dní a delších procházek možná budete mít toto období spojené i s nákupem dětské obuvi. Pojďte s námi soutěžit! 3 z vás vyhrají voucher v hodnotě 800 Kč na nákup ve First-Six – e-shopu pro prvních šest let života dítěte. Můžete zde pořídit nejen oblečení a vybavení pro děti jako odrážedla, helmy, závěsné kolébky, ale také například dětskou barefoot obuv. O jejích výhodách a vlivu na vývoj dětské nožičky se dočtete v článku Vliv bosé chůze a barefoot obuvi na vývoj dětské nohy. (Minimální nákup v e-shopu musí být v částce 1.000 Kč).

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, co to je valgozita kotníků (povinný bod k účasti v soutěži) - tip: odpověď najdete v článku Vliv bosé chůze a barefoot obuvi na vývoj dětské nohy.

2) K článku Vliv bosé chůze a barefoot obuvi na vývoj dětské nohy nám napište, jaký máte názor na chůzi naboso a na barefoot obouvání? Obouváte tak sebe a své děti, nebo dáváte přednost běžné obuvi a proč? (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži stejný komentář jako k článku (bod 2), soutěž na FB lajknete a budete sdílet s přáteli. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, jinak Vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži stejný komentář jako k článku (bod 2) a soutěž lajknete srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají voucher v hodnotě 800 Kč na nákup ve First-Six.

VÝHERCI:

Jana Ševčíková (Jana Ševčíková)

Eliška Pudivítrová (eliskova)

Katarína Ďuričová (Katarina12)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
6
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací