Soutěž o 3x 300 Kč na nákup doplňků na kočárky

sledováno 2× zobrazeno 3998×

Vloženo: 12. 6. 2017 11.22

Probíhá od 13. 6. 2017, 8:30 do 23. 6. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Určitě s námi budete souhlasit, že na kočárku se nepřevážejí jen děti, ale také hračky, svačina, náhradní oblečení, odrážedla a spoustu dalších věcí :) A pro ty z vás, které přemýšlí, jak to vše nejlépe do kočárku systematicky uložit, máme soutěž o vouchery na nákup právě takových vychytávek, které vám převážení věcí na kočárku usnadní.

Soutěžíme o 3 vouchery v hodnotě 300 Kč. 3 výherci uplatní v eshopu www.lilinka.com, který nabízí originální doplňky šité v České republice. V jejich nabídce najdete například: síťovky na bok kočárku; koše pod kočárek; síťovku na hračky na písek; držák na láhve a mnoho dalších vychytávek k ochraně kočárků atd.

Minimální hodnota nákupu je 400 Kč. Součástí voucheru je také poštovné.

Jak vyhrát?:

1) Zapojte se do diskuze Co všechno vozíte s sebou na kočárku? a podělte se s námi a ostatními maminkami o své zkušenosti a praktiky (povinný bod k účasti v soutěži). Můžete vložit i fotku ověšeného kočárku pro pobavení. :)

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako v diskuzi z bodu 1. Můžete vložit i fotku ověšeného kočárku pro pobavení (není povinná). Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku vložíte stejný komentář jako v diskuzi z bodu 1. Soutěž lajkněte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u diskuze (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají voucher v hodnotě 300 Kč na nákup doplňků na kočárek v eshopu lilinka.com.

VÝHERCI:

Petra Najbrtová (petym)

Barbora Slováková (BeatrixC)

Lucie Blažková (Lucieblazkova)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací