Soutěž o 3x 3 dětské přírodní šampony Weleda

zobrazeno 5860×

Vloženo: 20. 6. 2017 10.18

Probíhá od 20. 6. 2017, 21:00 do 30. 6. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži máte možnost vyhrát jeden ze tří balíčků sprchových krémů a šamponů Weleda.

Sprchové krémy a šampony 2 v 1 od Weledy mají přírodní složení s BIO sezamovým olejem, který vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je uzpůsobena potřebám dětské pokožky, přírodní esenciální oleje dodávají produktům příjemné vůně. Přípravky jsou šetrné nejen k pokožce, ale i k očím. Jejich účinnost a snášenlivost pokožky byla prokázána dermatologickými testy.

O co hrajeme? O tři balíčky Weleda, přičemž každý obsahuje:

- 2 v 1 sprchový krém a šampon Sladká vanilka

- 2 v 1 sprchový krém a šampon Šťastný pomeranč

- 2 v 1 sprchový krém a šampon Veselá limetka

Jak vyhrát?

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo Weleda (povinný bod k účasti v soutěži)

2) K článku Jak pečovat o dětské vlásky nám napište vaše zkušenosti - Jak často myjete dětem vlásky, co je pro vás nejdůležitější při výběru dětské vlasové kosmetiky? Jak se vašim dětem líbí mytí vlásků a co stříhání? Jaký je váš názor? (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku vložíte stejný komentář jako u bodu 2. Soutěž lajkněte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vás. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu z okna pro Vaši odpověď, u článku (povinné body) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají balíček Weleda.

VÝHERCI:

Eliška Jelínková (Eliška Jelínková)

Andrea Petrová (Andrea Petrová)

Klára Tošovská (Klára Toša)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací