Soutěž o 3 vouchery na nákup dětských náušnic Cutie

sledováno 1× zobrazeno 6587×

Vloženo: 25. 5. 2017 9.28

Probíhá od 30. 5. 2017, 17:30 do 9. 6. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Dětské náušnice jsou krásným darem malé holčičce. Soutěžte s námi, vyhrajte a vyberte si ty nejkrásnější náušnice pro vaši malou holčičku!

Tentokrát soutěžíme o 3 vouchery na nákup v eshopu Cutie.cz. Cutie Jewellery je jedna ze značek české firmy Danfil Jewellery, sídlící v Liberci. Zaměřuje se na výrobu dětských náušnic pro parádnice ve věku od 3 měsíců do 15 let. Dětské náušničky vyrábějí speciální metodou a mají velmi nízkou gramáž (celý pár váží kolem 1 g).

O co hrajeme? O tři vouchery na nákup náušnic dle vlastního výběru (včetně možnosti vlastní konfigurace) v eshopu Cutie.cz v hodnotě 300 Kč, 500 Kč a 2000 Kč! Celkem tedy budeme losovat tři výherce. Platnost každého voucheru je 3 měsíce od ukončení soutěže.

Jak vyhrát:

1) Do diskuze pod článek Náušničky ano, ne, jak, jaké a kdy? nám napište, jaký máte názor na aplikaci dětských náušniček? Zabýváte se akupunkturními body a máte obavy z jejich propíchnutí? Kdy myslíte, že je vhodný čas pro první náušničky? Jaký typ píchnutí oušek se vám více zamlouvá a jaký materiál preferujete?

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám stejný komentář jako pod článek napíšete také k soutěžnímu příspěvku na našem Facebooku. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, pokud se neshodují s jménem na FB (jinak Vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám stejný komentář jako pod článek napíšete také k soutěžnímu příspěvku na našem Instagramu? Soutěž olajkujte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vás. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás. První vylosovaná získá voucher v hodnotě 300 Kč, druhá v hodnotě 500 Kč a třetí vylosovaná získá voucher v hodnotě 2000 Kč na nákup náušnic dle vlastního výběru (včetně možnosti vlastní konfigurace) v eshopu Cutie.cz.

VÝHERCI:

300 Kč - Soňa K.

500 Kč - Sandra Müllerová (sandra93)

2000 Kč - Jana Slovančíková (janaslovancikova)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací