Soutěž o 3 poukazy na vyšetření klíštěte Standard

zobrazeno 3845×

Vloženo: 20. 6. 2017 12.15

Probíhá od 23. 6. 2017, 9:45 do 3. 7. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Víte, že 20 % klíšťat přenáší některou ze závažných nemocí? U téměř 40 % lidí se neobjeví typické příznaky onemocnění. Neodhalená nemoc pak přechází do dalších fází, kdy je jen těžko léčitelná. Vyšetření klíštěte přitom umožní velmi rychle určit riziko nákazy a přijmout preventivní opatření k zabránění rozvoje onemocnění. Zapojte se do naší nové soutěže a vyhrajte poukaz na vyšetření klíštěte Standard (borelioza, klíšťová encefalitida, ehrlichioza) v ceně 1990,-Kč!

Klíště stačí zabalit do igelitového sáčku (může být živé či mrtvé i ošetřené desinfekcí), na stránce kliste.cz udělat online objednávku a zaslat do laboratoře nebo donést na sběrné místo. Výsledek je k dispozici maximálně do 3 pracovních dnů. Výherní poukaz je platný do konce roku 2018.

Na portále našeho partnera www.kliste.cz, který nám poukazy do soutěže věnoval, se můžete informovat nejen o výskytu infikovaných klíšťat, ale i o prevenci, průběhu a léčbě nemocí přenášených těmito parazity.

Jak vyhrát?:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo KLÍŠTĚ (povinný bod k účasti v soutěži).

2) Do diskuze Chráníte sebe a své děti před klíšťaty? nám napište vaše rady, jak se chráníte proti klíšťatům - používáte replenty, náramky, éterické oleje?

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku napíšete, jak se proti klíšťatům chráníte (tedy stejný příspěvek jako v bodu 2). Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku napíšete, jak se proti klíšťatům chráníte (tedy stejný příspěvek jako v bodu 2).  Soutěž lajkněte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají poukaz na vyšetření klíštete Standard v hodnotě 1990,- Kč.

VÝHERCI:

Barbora Dundálková (Barcia)

Anna Jandová (Žofinka)

Eva Myšíková (Mygara)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací