Soutěž o 3 mopy Spontex Express Systém+

sledováno 4× zobrazeno 4240×

Vloženo: 20. 9. 2017 12.12

Probíhá od 25. 9. 2017, 14:00 do 5. 10. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Velký úklid? Začněte od podlahy! Vyhrajte v naší nové soutěži a vytíraní podlah bude hračka! Vyhrát můžete jeden ze tří mopů Express Systém+ značky Spontex.

Express Systém+ mop je nová generace mopů se samoždímacím systémem pro snadné vytírání podlahy. 360 stupňový rotační mechanismus velice účinně mop vyždímá. Unikátní mřížka na stranách kýble umožňuje odstranit hrubou špínu. Díky konstrukci bez ždímacího košíku dochází ke snadnému čistění bez zachytávání vlasů a hrubých nečistot. Návlek z mikrovlákna dobře absorbuje vlhkost, zachytí veškerou nečistotu a je účinný i bez použití čisticích prostředků. Ždímací systém je zabudovaný v rukojeti, spotřebitel se tak nemusí při vytírání ohýbat. Mop je vhodný na všechny typy podlah.

Za tyto ceny do soutěže děkujeme našemu partnerovi Spontex.

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište správnou odpověď na otázku, tedy A nebo B (povinný bod k účasti v soutěži):

Nový mop Express Systém+ disponuje:

A) 360° rotačním pedálovým systémem a ždímacím košem

B) 360° rotačním systémem zabudovaným v rukojeti mopu a bez ždímacího koše

Tip: nápovědu hledejte zde!

2) Napište nám svůj kometář k článku Nebezpečné bakterie v našich domovech. Používáte ekologické čističe domácnosti? Otíráte kliky, dálkové ovladače a jiné vybavení domácnosti pravidelně? Jak často vytíráte? (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako v diskuzi u článku u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný komentář jako v diskuzi u článku u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaší odpověď) a u článku, a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají mop Express Systém+ od Spontex.

VÝHERCI:

Jana Slovančíková (janaslovancikova)

Lenka Kořánová (Lenička)

Romana Urbanová (Rmanna)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací