Soutěž o 3 knihy Uklidím, až děti vyrostou

sledováno 2× zobrazeno 5429×

Vloženo: 8. 5. 2017 17.38

Probíhá od 9. 5. 2017, 9:50 do 19. 5. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Řešíme to všechny - má smysl uklízet, když za chvíli je zase nepořádek? Jak naučit dítě, aby s úklidem pomáhalo a my se nezbláznily? Tak tím se zabývala i Martina Holcová a své poznatky sepsala do knihy s názvem Uklidím, až děti vyrostou. Kniha o ú-klidu a domácích pracích nejen s dětmi, je plná zajímavých a inspirativních pohledů různých lidí (i odborníků) na téma tak banální a obyčejné a přitom plné tolika emocí... Najdete v ní konkrétní tipy, také úvahy nad tím, zda má smysl vést děti doma k úklidu a domácím pracem. Přečtěte si rozhovor, který jsme s Martinou udělaly. A tři z vás ji teď mají šanci vyhrát!

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo ÚKLID.

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře, zda a jak vaše dítě nebo děti pomáhají doma s úklidem. Čím je motivujete? Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, pokud se neshodují s jménem na FB (jinak Vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře, zda a jak vaše dítě nebo děti pomáhají doma s úklidem. Čím je motivujete? Soutěž olajkujte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vás. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají knihu Martiny Holcové Uklidím, až děti vyrostou.

VÝHERCI:

Nikoleta Feriancová (NiFee)

Martina Kunetková (andine)

Nikola Horalíková (Niko)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
6
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací