Soutěž o 3 knihy na čmárání

zobrazeno 5467×

Vloženo: 10. 2. 2017 23.52

Probíhá od 11. 2. 2017, 16:45 do 21. 2. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, baví vaše dítě čmárat všude možně, i tam, kde se to zrovna nehodí? Vyhrajte pro ně knihu na čmárání a máte po starostech. Máme tady pro vás novou soutěž, ve které tři z vás vyhrají netradiční sešit Souboje barev od Hervé Tulleta, nakladatelství Portál.

Kniha je vhodná pro jedno i dvojici dětí, rozvíjí představivost, výtvarné cítění a umožní zažít spoustu legrace. Na každé dvojstraně se nabízí možnosti souboje pastelek, fixů a tužek všemožných barev.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo Portál.

2) K diskuzi Malý umělec nám napište, co vám vaše dítě naposledy počmáralo? Jaké pomůcky na kreslení a malování dětem kupujete?

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, když stejný kometář jako v diskuzi vložíte také k příspěvku s touto soutěží na FB, soutěž lajknete a budete sdílet s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě! Bod 3 je dobrovolný.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají knížku Souboj barev.

VÝHERCI:

Cinderella

Eliška Jandová  (elijanda)

Pavla Tesařová (Pavla T.)

Výherkyním gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací