Soutěž o 3 dětské anglické knihy

sledováno 1× zobrazeno 4826×

Vloženo: 8. 3. 2017 19.29

Probíhá od 9. 3. 2017, 15:00 do 19. 3. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, učí se vaše děti angličtinu? Může to pro ně být teď ještě zábavnější, když se zapojíte do naší nové soutěže. Vyhrát můžete tyto krásné anglické knížky:

  1. Barefoot Books World Atlas - atlas světa děti seznamuje s jednotlivými částmi světa, s  jejich obyvateli, zvířaty i lidmi, architekturou, horami i dopravními prostředky, součástí je i nástěnná mapa světa.
  2. Wheels on the Bus - ilustrovaná písnička, součástí knihy je i cd nosič, na kterém je písnička k poslechu, a na počítači se dají  shlédnout i rozpohybované ilustrace.

  3. Magic hoofbeats Fantastic Horse Tales - krásně ilustrované pohádkové příběhy o koních z celého světa, pohádky jsou namluvené také na cd, které je součástí.

Knihy nám do soutěže věnoval partner Krásné knihy.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište číslo knížky, kterou si přejete vyhrát (1, 2 nebo 3) - povinný bod pro účast v soutěži

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži kterou knihu si přejete vyhrát a proč, soutěž na FB lajknete a budete sdílet s přáteli. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži kterou knihu si přejete vyhrát a proč, soutěž lajknete. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme 3 z vás, které vyhrají tu knihu, kterou si vybraly.

VÝHERCI:

Jana Andersová (jancaan) - kniha Barefoot Books World Atlas

Anna Bernatová (annahb) - kniha Wheels on the Bus

Eva Vlášková (s.evinka) - kniha Magic hoofbeats Fantastic Horse Tales

GRATULUJEME!:-)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací