Soutěž o 3 balíčky Mlsná sklenička

sledováno 3× zobrazeno 3773×

Vloženo: 28. 11. 2017 13.57

Probíhá od 30. 11. 2017, 18:15 do 10. 12. 2017, 21:00

Venku je lezavá zima a vy vzpomínáte na léto? Vyhrajte jeden ze tří balíčků extra džemu a marmelády od Mlsné skleničky a vychutnejte si léto v každé lžičce ;)

Soutež byla již ukončena

Mlsné skleničky jsou vařeny vždy z čerstvého ovoce, po malých dávkách a po dobu nezbytně nutnou, aby si ovoce udrželo svou svěžest a co nejvíce vitamínů. Jsou bez chemických konzervantů, barviv a "éček", zahušťovány pouze přírodním citrusovým pektinem a slazeny řepným cukrem, popřípadě medem. Je kladen velký důraz na kvalitu a čerstvost ovoce. Při jejich výrobě je používáno koření prvotřídní kvality - madagaskarská vanilka, hřebíček, pravá cejlonská skořice, nebo třeba kardamom ze Srí Lanky. Džemy obsahují kousky ovoce. 

Každý balíček obsahuje:

  1. Džem meruňka,160g:  Výtečný meruňkový džem na pečivo, palačinky, lívance, do jogurtu, do pečení..  Meruňky z českého sadu. Složení: 71% meruňky, cukr, citronová šťáva, citrusový pektin. Na 100 g džemu bylo použito 76 g meruněk. Ve 100 g džemu je obsaženo  40 g přírodních sladidel.
  2. Marmeláda Krvavý pomeranč se skořicí, 200g: Lehce nahořklá pomerančová marmeláda s jemně krájenými proužky pomerančové kůry. Chuť pomeranče je zvýrazněna pravou cejlonskou skořicí. Na tousty, na palačinky, do moučníků, do jogurtu.. Marmeláda je vyrobena z čerstvých italských pomerančů v bio kvalitě. Složení: 50% bio krvavé pomeranče, cukr, voda, citrusový pektin, citronová šťáva, skořice. Na 100 g marmelády bylo použito 56 g pomerančů. Ve 100 g marmelády je obsaženo  52 g přírodních sladidel.

Jak vyhrát?

Stačí správně odpovědět na otázku: Jaký je minimální obsah jednoho, nebo více druhů ovoce, aby mohl být produkt označen jako džem "extra" nebo  "výběrový"?

Nápovědu hledejte v rozhovoru s Evou Zikmundovou - Nebojte se plnit si své sny.

VÝHERCI:

Adriana Švůgrová (Pidulina), Aleksandra Vitmajerová (feline), Eva Hrčáková (Ewyen)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
6
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací