Soutěž o 3 balíčky MAM k péči o dětské zoubky

sledováno 1× zobrazeno 7143×

Vloženo: 27. 6. 2017 21.55

Probíhá od 29. 6. 2017, 9:00 do 9. 7. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Čištění prvních zoubků může být zábava! Vyhrajte v naší nové soutěži jeden ze tří balíčků produktů k péči o první zoubky. Každý balíček obsahuje tyto produkty MAM:

- Sadu Oral Care Set - inovační sada Oral Care Set se ve dvou krocích stará o zdravé zoubky. Zubní žínka z mikrovláken Oral Care Rabbit čistí ústní dutinu dětí a odstraňuje plak a bakterie. Masážní kartáček Massaging Brush masíruje citlivé dásně a čistí první zoubky.

- Kousátko Cooler II - kousátko, které chladí. Vodou naplněná chladicí část uvolňuje a uklidňuje. Inovační tvar dosahuje na zadní zoubky. Zakřivení kroužku podporuje koordinaci a pohyb. Různé barvy a motivy zostřují vidění dítěte. Kousátko má 5 struktur, které masírují citlivé dásně.

- Kartáček Training Brush - lze používat již od 6. měsíce nebo 1. zoubku. Měkké, zaoblené štětiny čistí první zoubky a odstraňují plak a bakterie. Zaoblená hlava kartáčku je perfektní pro malá dětská ústa. Designéři MAM vytvořili rukojeť kartáčku Training Brush dlouhou a ergonomicky tvarovanou, aby ji rodiče mohli držet společně s dítětem. Rodiče tak mohou dětem ukázat, jak správně na to. Masážní hlava na spodním konci nejen masíruje citlivé dásně, ale je také ideální k čištění jazyka.

Barvy na obrázku jsou ilustrační. Obdržíte barvy dle aktuáních skladových zásob.

Jak vyhrát?

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo MAM (povinný bod k účasti v soutěži)

2) K článku Nepodceňujte péči o mléčné zoubky nám napište vaše zkušenosti - Jak pečujete o dásničky a první zoubky vašeho dítěte? Máte třeba básničku, která vám rituál zpříjemní? (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu z okna pro Vaši odpověď, u článku (povinné body) a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají balíček MAM.

VÝHERCI:

Dita Hejlová (Dita Hejlová)

Eva Hroudová (mckvak)

Sandra Müllerová (sandra93)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací