Soutěž o 2x 500 Kč na nákup obuvi V pavučině

sledováno 4× zobrazeno 5653×

Vloženo: 15. 5. 2017 8.23

Probíhá od 17. 5. 2017, 10:00 do 27. 5. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Zapojte se do soutěže o dva vouchery na nákup barefootové nebo kompromisní obuvi pro děti v eshopu V pavučině. Každý voucher je v hodnotě 500 Kč.

V pavučině je internetový obchod s dětskou obuví, vybírat můžete z několika značek bot, holínek a přezůvek. Všechny mají přeměřené vnitřní délky i šířky, výběr je možný i podle výrazných znaků nohy (nárt, kotník, šířka, dominantní palec).

Voucher je platný 3 měsíce od ukončení soutěže. Minimální hodnota objednávky je 800 Kč.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo BAREFOOT.

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře, kolik párů bot pořizujete ročně vašim dětem? Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, pokud se neshodují s jménem na FB (jinak Vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře, kolik párů bot pořizujete ročně vašim dětem? Soutěž olajkujte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vás. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme dvě z vás, které vyhrají voucher v hodnotě 500 Kč na nákup obuvi v eshopu V pavučině.

VÝHERCI:

Denisa Kempová (Alexis01)

Zuzana Kratinová (ZuKra)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
8
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací