Soutěž o 2 panáky TenTaTo

sledováno 1× zobrazeno 4023×

Vloženo: 29. 8. 2017 14.18

Probíhá od 30. 8. 2017, 8:30 do 8. 9. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Máme tady novou, parádní soutěž o dva mazlící panáky TenTaTo. Vyhrát můžete:

- panáka Baby - výška 100 cm

- panáka Maxi - výška 180 cm

Všichni TenTaŤáci jsou šití ze 100% bavlny a plněni 100% polyesterovým dutým vláknem, takže zaručují pohodlnost při spaní, mazlení i odpočinku. Jsou vhodní i pro alergiky. Panák TenTaTo je multifunkční - někdy poslouží jako polštář, děti se s ním mohou přikrýt, nebo ho posadit ke stolu jako kamaráda, vzít ho s sebou do postele.

TenTaŤáky jste mohly „naživo“ potkat na jaře na našem stánku na veletrhu For Kids. Více vám napoví obrázek, nebo také rozhovor s Janou Vaníčkovou Samoživitelka podnikatelkou.

Obrázky jsou ilustrační. Výhercům bude zaslán panák v designu dle aktuálních skladových zásob. Za mazlíky děkujeme našemu partnerovi TenTaTo.

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo TenTaTo a jakého panáka si přejete vyhrát - tedy TenTaTo Baby nebo TenTaTo Maxi (povinný bod k účasti v soutěži)

2) Zapojte se do diskuze Jste zručné na šití? A co jiné ruční práce?​ (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako v diskuzi u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný komentář jako v diskuzi u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaši odpověď) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme dvě z vás, které vyhrají panáka TenTaTo dle vlastního výběru.

VÝHERCI:

TenTaTo Maxi: Petra Najbrtová (petym)

TenTaTo Baby: Eva Dvorská (ziia)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací