Soutěž o 2 krabice Ani-Muk LES

zobrazeno 4189×

Vloženo: 22. 6. 2017 18.59

Probíhá od 26. 6. 2017, 16:00 do 6. 7. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Zábava na dny, kdy je takové vedro, že se nedoporučuje vycházet ven? Nebo snad zábava na dny, kdy prší tak, že se nedá jít ven? S námi žádný problém ;) Vyhrajte jednu ze dvou kreativních krabic Ani-Muk na téma LES a nudit se nebudete!

V krabici Ani-Muk LES si vaše děti mohou:

1. Vyrobit dřevěné pexeso se stopami lesní zvěře, které prověří i ty zkušené hráče – hledáte tři obrázky patřící k sobě. A pak hurá do lesa hledat skutečné stopy –  vybaveni od nás budete stopovacími listy pro poznámky a nákresy.

2. Usušit houby – krásná sada pro náruživé houbaře a pro ty, co rádi vystřihují a vybarvují! 18 ilustrací hub a jeden kruh – co vám bude viset doma? Originální závěsný houbový mobil!

3. Vyfrotážovat herbář stromů - po vystřihování a vybarvování hub je na čase vydat se do terénu a začít hledat první pozoruhodnosti do herbáře. A kdo najde, jde frotážovat! Kůra, větvička, list – záleží jen na dětech, jak nápaditý herbář vymyslí.

Každá sada je doprovázena ilustrovanými návody Emmy Vrbové.

Jak vyhrát?

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo Ani-Muk (povinný bod k účasti v soutěži)

2) K diskuzi Les jako místo pro rozvoj? nám napište, jestli v lese s dětmi poznáváte houby, stromy, povídáte si o zvířatech a púodobně. (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku vložíte stejný komentář jako u bodu 2. Soutěž lajkněte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vás. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu z okna pro Vaši odpověď, u článku (povinné body) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme dvě z vás, které vyhrají krabici Ani-Muk.

VÝHERCI:

Romana Jarošová (jar1)

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací