Soutěž o 12x 3 krabičky čajů LEROS BABY

sledováno 3× zobrazeno 6237×

Vloženo: 17. 5. 2017 9.27

Probíhá od 22. 5. 2017, 15:30 do 1. 6. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máme pro vás další soutěž a tentokrát je šance na výhru opravdu vysoká. Vyhraje hned 12 z vás! O co hrajeme? O krabičky čajů LEROS BABY. Každý výherce obdrží tyto 3 druhy čaje:

  1. LEROS BABY Dětský čaj BIO Fenyklový - NOVINKA - Bylinný čaj z fenyklového plodu, který pochází z ekologického zemědělství. Fenykl podporuje trávení, pomáhá při nadýmání a plynatosti. Přispívá k normální funkci dýchacího systému. Pro děti od ukončeného 1. týdne. Podávání čaje kojencům mladším než 6 měsíců konzultujte se svým lékařem (pediatrem).
  2. LEROS BABY Dětský čaj Rakytníkový - Bylinná čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých. Rakytník přispívá k odolnosti proti únavě a společně s plodem šípku a lipovým květem podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a normální trávení. Pro děti od ukončeného 9. měsíce.
  3. LEROS BABY Dětský čaj Malinka - Ovocný čaj vhodný pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých. Přírodní aroma čaj příjemně doplňuje oblíbenou dětskou příchutí. V letních měsících doporučujeme čaj podávat vlažný nebo chlazený. Pro děti od ukončeného 9. měsíce.

Značka LEROS BABY zastřešuje kvalitní bylinné a ovocné čaje pro děti a maminky. Čaje LEROS BABY jsou vyráběny z prvotřídních přírodních ingrediencí, bez chemických přísad a bez přidaného cukru. Můžete si vybírat celkem z 15ti druhů čajů. Více informací o jednotlivých čajích LEROS BABY najdete na jejich obalech a na www.leros.cz.

 

Jak vyhrát? Stačí odpovědět na otázku:

LEROS BABY je značka kvalitních

A. bylinných a ovocných čajů pro děti a maminky

B. černých čajů pro děti a maminky

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište správnou odpověď na otázku výše, tedy A nebo B (povinný bod k účasti v soutěži).

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám napíšete, jaké čaje pijete vy i vaše děti nejraději a proč (bylinkový, ovocný)? Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám napíšete, jaké čaje pijete vy i vaše děti nejraději a proč (bylinkový, ovocný) a soutěž lajknete srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme dvanáct z vás, které vyhrají 3 krabičky čajů LEROS BABY.

VÝHERCI:

Monika Podhajská (Monika Podhajská)

Denisa Horváthová (Horváthová Denisa)

Eliška Rozšafná (elis130)

AngelBlue

Soňa Horáčková (mamkaSona)

Mirka Hübnerová (Akrimka)

Eliška Kaiserová (Eliška Kaiserová)

radii

Martina Luknišová (macopka)

Iveta Vojáčková (Iveta Vojáčková)

Andrea Křížová (Andrreika)

Petra Ježdíková (Petra Ježdíková)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
11
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací