Soutěž o 10x želatinky Rakytníček a pexeso

sledováno 1× zobrazeno 7073×

Vloženo: 27. 2. 2017 14.03

Probíhá od 1. 3. 2017, 12:30 do 10. 3. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máme tady zase období viróz. Pojďte s námi soutěžit a posílit imunitu želatinkami Rakytníček. Skvělá chuť díky obsahu ovocné šťávy. Obsahuje 9 vitaminů včetně rakytníku, bohatého zdroje vitaminu C. Bez příměsí a konzervačních látek! A navíc, všech deset výherců k balení Rakytníčku dostane také originální kulaté pexeso.

O co soutěžíte? 10x Rakytníček želatinky ve velikonočním balení a 10 x kulaté pexeso Čtyřlístek.

Výhry do soutěže nám věnoval partner TEREZIA COMPANY. Děkujeme!

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo RAKYTNÍK. (Povinný bod pro účast v soutěži)

2) K článku V období viróz doplňujte vitamín C nám napište, jak doplňujete vitamín C vy? Kupujete dětem vitamíny nebo je dodáváte v přírodní podobě? Znáte rakytník? Pokud ano, jak jej zpracováváte? (Povinný bod pro účast v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži stejný komentář jako u článku (viz bod 2), soutěž na FB lajknete a budete sdílet s přáteli. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži stejný komentář jako u článku (viz bod 2), soutěž lajknete (na Instagramu je jako like symbol srdíčko). Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webuSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme 10 z vás, které vyhrají Rakytníček želatinky ve velikonočním balení a kulaté pexeso Čtyřlístek.

VÝHERCI:

Klára Kvetková (klkv)

Ema Dondová (Ema Dondová)

Jana Kremlová (Jaaniickaa)

Andrea Chýlková (Andrea Chýlková)

Ševčíková Renata (PavlikovaRenata)

Jitka Matysková (jitkamety)

Magda Holčíková (magdule)

Lucie Dušková (luci)

Kristynka Veselá (kikinka30)

Markéta Adamcová (marqueta)

Gratulujeme!:-)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací