Soutěž o 10 balení kapslí Feminella Hereditum

sledováno 1× zobrazeno 6744×

Vloženo: 13. 3. 2017 12.08

Probíhá od 13. 3. 2017, 18:00 do 23. 3. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Narození miminka je pro ženu krásnou událostí, ale současně také obdobím velmi náročným. Abychom vám alespoň maličko ulevily, tak jsme pro vás připravily novou soutěž. 10 z vás vyhraje doplněk stravy podporující kojení – Feminella Hereditum.

Mateřské mléko obsahuje (kromě jiných důležitých látek) řadu zdraví prospěšných mikroorganismů podporujících správný vývoj a činnost imunitního systému dítěte. Pokud mezi mikroorganismy vzniká nerovnováha, hrozí riziko zánětu prsu neboli mastitidy, která může způsobit předčasné ukončení kojení. Rovnováhu zajišťují především laktobacily. Více se o tom dozvíte v článku Mastitida - nejčastější příčina předčasného ukončení kojení.

Díky speciálnímu typu laktobaciluů (Lactobacillus fermentum Lc40) snižuje Feminella Hereditum riziko předčasného ukončení kojení a pozitivně působí na zdraví matky i dítěte. Feminella Hereditum je první doplněk stravy v ČR pro snížení rizika nechtěného ukončení kojení, obsahující jedinečné, tělu vlastní laktobacily izolované přímo z mateřského mléka.

Po užití kapsle maminkou prostupuje Lactobacillus fermentum Lc40 do mateřského mléka a odtud do organismu kojence. Zde napomáhá prvnímu osídlení střev kojence laktobacily. Právě zdravá střevní mikroflóra je důležitá pro vývoj imunitního systému nejen v kojeneckém věku.

Za výhry do soutěže děkujeme našemu partnerovi, výrobci doplňku stravy Feminella Hereditum.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo LAKTOBACILY (povinný bod k účasti v soutěži)

2) K článku Mastitida - nejčastější příčina předčasného ukončení kojení nám napište, jaký názor máte na užívání doplňků stravy při kojení a proč byste chtěla vyhrát právě doplněk stravy s laktibacily Feminela Hereditum (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži stejný komentář jako k článku (bod 2), soutěž na FB lajknete a budete sdílet s přáteli. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, jinak Vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži stejný komentář jako k článku (bod 2) a soutěž lajknete. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme deset z vás, které vyhrají balení doplňku stravy podporující kojení – Feminella Hereditum.

VÝHERCI:

Pavla Horká (Pavla H.)

Monika Langerová (Monika80)

Michaela Semirádová (Semiska7)

Petra Pávová (Pávinka)

EvaSouckova

Zuzi Karkošová (Zuzi Karkošová)

Petra Sivková (pet16)

Andrea Velátová (Andrea Velátová)

Lenka Vildmanová (Lenka Vildmanová)

Andrea Polakova (Andrea Polakova)

Výherkyním gratulujeme a připomínáme: nezapomeňte si doplnit profily (adresa, telefon), abychom věděly, kam výhru zaslat;-)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací