Sleva 30% na ŠKOLNÍ POTŘEBY na e-shopu PRESCO GROUP

zobrazeno 3428×

Vloženo: 30. 7. 2017 22.09

Probíhá od 31. 7. 2017, 9:00 do 15. 8. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Společnost PRESCO GROUP představuje novou kolekci školních batohů a dalších školních potřeb, které vyrábí pod obchodní značkou BAAGL. Jedná se o barevnou a nadčasovou kolekci školních potřeb pro všechny moderní holky a kluky. Zaměřuje se také na potřeby celé rodiny a splňuje i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a design.

Základním produktem kolekce je školní aktovka a batoh. U jejich výroby klade společnost důraz na ergonomii, konstrukci, zvolené materiály, bezpečnost a chytrou organizaci. Celá kolekce je plná zajímavých doplňků, které mají zpříjemnit každodenní nošení, a nabízí atraktivní motivy pro holky i pro kluky. Nezapomíná se ani na dospělé či starší studenty, i oni si v kolekci této nové značky batoh vyberou. Školní aktovky a batohy jsou doplněny o další školní a papírenský sortiment, jako například penály, sáčky na cvičky nebo sešity.

Nyní můžete využít 30% slevy na celý sortiment školních potřeb!


Jak objednat?

Slevový kód PM30SL uveďte při objednávce na www.presco.cz do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓDˮ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍTˮ. Z nákupu Vám bude odečtena sleva 30%. Akce je platná do 31. 8. 2017. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací