Sleva 25% na nákup knih na Presco.cz

zobrazeno 4248×

Vloženo: 25. 6. 2017 20.07

Probíhá od 25. 6. 2017, 22:30 do 16. 7. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Ráda byste nové knihy pro děti? Využijte slevu 25% na nákup Obrázkových příběhů o autech, stavebních strojích, letadlech a lidech kolem nich.

Tyto velkoformátové knihy přinášejí panoramatické obrazové vhledy do prostředí silnic, staveb, ale i jiných. Bohatě propracované názorné ilustrace jsou pro děti velkým lákadlem, bezednou studnicí inspirace a zároveň obrovskou výzvou – množství detailů je přitahuje, podněcuje jejich představivost a fantazii. Malý vypravěč v interakci s dospělým nejen popisuje, co vidí na obrázcích, ale také v nich hledá, a hlavně kreativně a hravě rozplétá a opět spojuje nekonečné nitky možných příběhů. Knihy tak velmi účinně napomáhají budování slovní zásoby, komunikačních schopností i logického myšlení. Dítě tříbí svůj postřeh, zrakovou a sluchovou paměť, a činí tak první krůčky na své cestě k rozvoji aktivního čtenářství. Tyto knihy zapojí do vyprávění celou rodinu.

Sleva 25% se vztahuje na tyto knihy v e-shopu www.presco.cz:

Velká knížka LETIŠTĚ pro malé vypravěče

Velká knížka O AUTECH pro malé vypravěče

Velká knížka O STAVĚNÍ pro malé vypravěče

Velká knížka PRAHA pro malé vypravěče

Jak objednat?

Slevový kód MAM25SL uveďte při objednávce na www.presco.cz do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓDˮ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍTˮ. Z nákupu Vám bude odečtena sleva 25%. Akce je platná do 31. 7. 2017 pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací