Vyhrajte hnízdečko pro miminko

sledováno 1× zobrazeno 8372×

Vloženo: 14. 12. 2016 21.11

Probíhá od 15. 12. 2016, 16:45 do 23. 12. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Čekáte v nejbližší době miminko, nebo máte miminko čerstvě narozené? Tak se zapojte do soutěže o hnízdečko, které bylo navržené tak, aby miminkům navozovalo pocit přítomnosti u maminky v bříšku. Kopíruje tvar mámina těla a děťátko se tak cítí spokojeně a v bezpečí.

Soutěžíme o hnízdečko Natur Šedivá od MimiConcept, v hodnotě 1490 Kč.

Hnízdečko má hned několik výhod:

- ohraničí prostor miminka - čas, který můžete strávit mazlením se svým miminkem, je ten nejkrásnější. Můžete si užívat vzájemné blízkosti a klidně spolu i usnout v posteli a nemusíte se bát, že miminko zalehnete.

- je lehké a praktické - pokud jste rodina, která hodně cestuje, pro vaše miminko je určitě příjemnější, když v hotelové postýlce spinká ve vlastním hnízdečku, než na hotelovém povlečení, které není vaše domácí

- ultumuje Moorův reflex - znáte to, když se miminko z ničeho nic lekne, trhne sebou, rozpaží a vzbudí se? Říká se tomu Moorův lekací reflex a je běžný u dětí asi do 6 měsíců věku. MimiConcept hnízdečko díky svému unikátnímu tvaru mantinelu pomáhá miminku tento reflex utlumit a zabránit probuzení.

Přečtěte si také náš článek Péče o předčasně narozené dítě, protože pro tato miminka je hnízdečko jak dělané.

O dalších výhodách a celém konceptu, který na český trh přinesly dvě fajn maminky, si můžete přečíst na stránkách MimiConcept, který nám hnízdo do soutěže věnoval.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce nám napište, v jakém týdnu těhotenství se miminko musí narodit, aby se jednalo o předčasně narozené dítě?

2) Napište nám komentář do diskuze na téma Na co se nejvíc těšíte, až se vám narodí miminko? :)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že k soutěži o hnízdečko MimiConcept napíšete stejný komentář, jako k diskuzi a vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě! Bod 3 je dobrovolný.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí vložené odpovědi na otázku v bodu 1 a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje hnízdečko MimiConcept.

 VÝHERCE:

Irena Myslikovjanová (Iris)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací