Vyhrajte dřevěnou stavebnici PONY 01

sledováno 4× zobrazeno 6761×

Vloženo: 7. 12. 2016 12.42

Probíhá od 8. 12. 2016, 19:45 do 15. 12. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Vyhrajte krásnou dřevěnou stavebnici PONY 01 v hodnotě 2.850 Kč.

Stavebnice je pro kluky i pro holky, ba dokonce i pro dospělé :-)  Jednoduchým spojováním dřevěných dílů (trámce, kolečka, kulatinky a kolíčky) si postavíte cokoli vás napadne – třeba tříkolku, koloběžku, koníka PONYho, vozík, jeřáb, mlýn, lokomotivu a další. Navíc, vaše výrobky z této stavebnice budou dostatečně únosné na to, aby na nich děti mohly řádit a projíždět se dle svého gusta!

Stavebnice PONY je mimořádná nejen díky kvalitnímu materiálu, ale také díky svému unikátnímu systému skládání a spojování jednotlivých dílů. Pokud se chcete o stavebnici dozvědět více, tak si přečtěte rozhovor s panem Janem Halamíčkem. Děkujeme našemu partnerovi Stavebnice Pony, který nám výhru pro vás věnoval.

Maminky, pokud vás stavebnice zaujala a nechcete čekat na konec soutěže, můžete stavebnici PONY Mini získat za své nasbírané pampelišky ve Věrnostním programu.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce nám napište, z jakého dřeva je stavebnice vyrobená (odpověď najdete v rozhovoru)

2) K článku Hračky ze dřeva nestárnou nám napište, jaký vztah mají vaše děti ke stavebnicím a hračkám ze dřeva. Máte doma malého kutila, který neudělá bez nářadí ani krok? Nebo holčičku, která místo panenek dává přednost stavebnicím?

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že k soutěži o tuto stavebnici na Facebooku napíšete stejný komentář jako ke článku (bod 2), a vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě!

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje tuto úžasnou stavebnici.

Výherce:

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací