Soutěž o dva balíčky kosmetiky Weleda

sledováno 1× zobrazeno 5878×

Vloženo: 19. 12. 2016 22.21

Probíhá od 19. 12. 2016, 7:00 do 27. 12. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, v této soutěži můžete vyhrát jeden ze dvou balíčků přírodní kosmetiky Weleda - mandlová péče. Než začnete soutěžit, doporučujeme přečíst náš nový článek právě na téma přírodní kosmetiky - Přírodní kosmetika nebo samá chemie? Pak budete mít jistotu, že jste tu správně a soutěžíte opravdu o ryze přírodní kosmetiku :)

Hrajeme o dva balíčky. Každý obsahuje: Mandlový sprchový krém, 200 ml a Mandlový krém na ruce, 50 ml

Jak vyhrát:

1) Pod článek Přírodní kosmetika nebo samá chemie? nám napište komentář, zda si pečlivě vybíráte, kterou kosmetiku koupíte? Znaly jste certifikace přírodní kosmetiky a je pro vás článek přínosný?

2) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo MANDLE :)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že k soutěži o balíčky Weleda napíšete stejný komentář, jako k článku (bod 1) a vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě! Bod 3 je dobrovolný.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí vložené odpovědi na otázku v bodu 1 a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme dvě z vás, které vyhrají mandlový balíček Weleda.

VÝHERCI:

Alena Pelouchová (Alena.Pelouchova)

Jitka Suchardová (Sabaha)

Nela Škrhová (nellys)

Výherkyním gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
0
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací