3x přírodní osvěžovač vzduchu Attitude

sledováno 3× zobrazeno 6322×

Vloženo: 25. 12. 2016 11.57

Probíhá od 28. 12. 2016, 16:00 do 6. 1. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máme pro vás poslední soutěž tohoto roku. Rok 2016 nám končí, začněte rok 2017 s novou vůní vašeho domova. Hrajeme totiž o tři přírodní čistící osvěžovače vzduchu Attitude s esenciálními oleji s vůní levandule a eukalyptu. Eukalyptus pročistí vzduch, pomůže od depresí, a ochrání před chřipkou. Levandule pomáhá při nespavosti, nervové slabosti, návalech krve a bolestech hlavy.

Výhru do souteže nám věnoval náš partner Babystart.cz. Děkujeme!

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce nám napište, jaký je český název pro eukalyptus :) (okno uvidíte po přihlášení do vašeho uživ. účtu)

2) Napište nám komentář do diskuze na téma Éterické oleje jako podpůrná léčba nemocí, jestli používáte případně jakou používáte vůni u vás doma, když řádí chřipky a nachlazení.

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že k soutěži o osvěžovač vzduchu Attitude napíšete stejný komentář, jako k diskuzi a vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě! Bod 3 je dobrovolný.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí vložené odpovědi na otázku v bodu 1 a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají osvěžovače vzduchu Attitude.

VÝHERCI:

Pavlína Süserová (Pavlinatomino)

Veronika Svoboda (Verasvobod)

Karolína Rybáčková (caro.line)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací