Půjčovna nosítek

Uvažujete o nošení dítěte na těle, ale váháte, jestli vám i vašemu miminku bude nošení vyhovovat? Ráda byste si nosítko nebo šátek nejprve vyzkoušela? Potřebujete jen půjčit nosítko či šátek na dovolenou? Půjčte si ho u nás!

Jak Půjčovna funguje?

Vyberte si nosítko nebo šátek, který si chcete půjčit. Cenu půjčovného za týden vidíte u každého šátku/nosítka, stejně jako výši zálohy, kterou je potřeba před zapůjčením uhradit. Šátek nebo nosítko vám ale zapůjčíme i na delší dobu, po 7 dnech je účtováno půjčovné 35,- Kč za den.

Šátky a nosítka zasíláme poštou, nebo si je můžete osobně vyzvednout v našem skladu (Počernická 272/96, Praha 10).

Aby byl náš servis kompletní, můžete také využít možnosti zapůjčení nosítka s kurzem s Ivou Gondekovou. V individuálním kurzu se naučíte samostatně a s jistotou navázat vaše miminko do šátku či do nosítka. Iva vám popíše fyziologické a psychologické aspekty, a zodpoví všechny vaše otázky. Cena za takový kurz je 1200,- Kč/hod. Kurzy probíhají vždy v úterý a pátek, případně jiný den po telefonické domluvě s Ivou.

Šátky a nosítka, která vidíte v naší půjčovně, jsou buď nová nebo použitá. Všechna jsou však pravidelně kontrolována. 

Pokud vám šátek/nosítko vyhovuje, můžete si u nás také zakoupit zcela nové.

Pro podrobné podmínky Půjčovny nakoukněte dolů do Podmínek půjčení šátku/nosítka.

Ergobaby Adapt

17. 5. 2020

Ergobaby Adapt

od 350,- Kč

Přizpůsobivé, rostoucí od novorozence k batoleti. Možné pozice na břiše na zádech, na boku.

Zatím žádný další obsah...

Pro tento výběr zatím v této sekci neexistuje žádný další obsah. Podělte se s ostatními o své tipy, nebo prozkoumejte obsah, který pro Vás máme v jiných sekcích!

Poplatek za zapůjčení je stanoven u každého nosítka/šátku zvlášť. Cena je za zapůjčení na 7 dní. Za každý další den zápůjčky účtujeme 35,- kč/den, maximální doba zápůjčky je 14 dnů, delší zápůjčky řešíme individuálně dohodou. 

Doba zápůjčky se počítá ode dne osobního vyzvednutí nebo od dne následujícího po odeslání nosítka/šátku.  Pro vrácení je rozhodující datum odeslání. V případě nedodržení dohodnuté doby výpůjčky je za každý další den účtováno 45,- Kč.

Při objednávce nosítka/šátku s kurzem, si vyberte termín, ve kterém si přejete nosítko zapůjčit a kurz absolvovat. 

Po složení vratné zálohy ve výši uvedené u Vámi vybraného nosítka/šátku na náš účet Vám bude nosítko společně s dokladem o zapůjčení odesláno. Pozor! U nosítek se zasláním na Vaši adresu si hradíte vždy plné poštovné - zasíláme výhradně do poboček zásilkovny nebo PPL, z důvodů rychlosti a spolehlivosti doručení do druhého dne od odeslání. 


Při vrácení nosítka vyplňte prosím formulář o vrácení (stavu) nosítka. Nosítko pošlete na adresu ProMaminky.cz, Počernická 272/96, Praha 10, 10800. Bez dobírky a ne do vlastních rukou! Také můžete využít služby Zásilkovny, v tom případě odešlete nosítko na pobočku Pohádkové hračky, Počernická 91/632, PRAHA 10, 108 00.

Po vrácení nosítka a jeho kontrole Vám bude ze zálohy strženo půjčovné. Přeplatek ze zálohy Vám zašleme zpět na Vámi uvedené č. účtu. 

Nosítko vracejte vždy v pojištěné zásilce (na částku 5500,-) - v případě, že by ho pošta ztratila, chráníte tak i sami sebe. Pro určení konce zápůjční doby je rozhodující datum odeslání.

Nosítko ani šátek prosím neperte, pereme je odborně sami. Na drobné znečištění a drobné závady nás prosím upozorněte ve Formuláři. Při poškození a hrubém znečištění nelze nosítko přijmout zpět. Běžné znečištění není závadou.

 

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací