Půjčovna nosítek

 

Pro malý zájem byla půjčovna nosítek zrušena. Máte-li zájem o zapůjčení nosítka nebo šátku, kontaktujte Ivou Gondekovou na tel.č. 737143021.

Zatím žádný další obsah...

Pro tento výběr zatím v této sekci neexistuje žádný další obsah. Podělte se s ostatními o své tipy, nebo prozkoumejte obsah, který pro Vás máme v jiných sekcích!

Poplatek za zapůjčení je stanoven u každého nosítka/šátku zvlášť. Cena je za zapůjčení na 7 dní. Za každý další den zápůjčky účtujeme 35,- kč/den, maximální doba zápůjčky je 14 dnů, delší zápůjčky řešíme individuálně dohodou. 

Doba zápůjčky se počítá ode dne osobního vyzvednutí nebo od dne následujícího po odeslání nosítka/šátku.  Pro vrácení je rozhodující datum odeslání. V případě nedodržení dohodnuté doby výpůjčky je za každý další den účtováno 45,- Kč.

Při objednávce nosítka/šátku s kurzem, si vyberte termín, ve kterém si přejete nosítko zapůjčit a kurz absolvovat. 

Po složení vratné zálohy ve výši uvedené u Vámi vybraného nosítka/šátku na náš účet Vám bude nosítko společně s dokladem o zapůjčení odesláno. Pozor! U nosítek se zasláním na Vaši adresu si hradíte vždy plné poštovné - zasíláme výhradně do poboček zásilkovny nebo PPL, z důvodů rychlosti a spolehlivosti doručení do druhého dne od odeslání. 


Při vrácení nosítka vyplňte prosím formulář o vrácení (stavu) nosítka. Nosítko pošlete na adresu ProMaminky.cz, Počernická 272/96, Praha 10, 10800. Bez dobírky a ne do vlastních rukou! Také můžete využít služby Zásilkovny, v tom případě odešlete nosítko na pobočku Pohádkové hračky, Počernická 91/632, PRAHA 10, 108 00.

Po vrácení nosítka a jeho kontrole Vám bude ze zálohy strženo půjčovné. Přeplatek ze zálohy Vám zašleme zpět na Vámi uvedené č. účtu. 

Nosítko vracejte vždy v pojištěné zásilce (na částku 5500,-) - v případě, že by ho pošta ztratila, chráníte tak i sami sebe. Pro určení konce zápůjční doby je rozhodující datum odeslání.

Nosítko ani šátek prosím neperte, pereme je odborně sami. Na drobné znečištění a drobné závady nás prosím upozorněte ve Formuláři. Při poškození a hrubém znečištění nelze nosítko přijmout zpět. Běžné znečištění není závadou.

 

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů