Barevné tepláky se vzorem

Malé velikosti mají dostatečně široký sed, aby se do něj vešly i objemnější látkové plenky, v pase můžete tepláčky ohrnout, nebo bez ohrnutí zajistíte krytá zádíčka mimimka či batolete. Větší velikosti jsou v pase ke stažení šňůrkou, sed je střižený doširoka tak, aby splnil požadavek na rostoucí velikost a nohavice můžete díky širšímu lemu ohrnout nebo narovnat, takže budou sedět jako dlouhé tepláky i jako 3/4 tepláčky, až se dítě bude blížit horní hranici věkového rozmezí kaťat.

Barevné tepláčky mají jednu nebo dvě funkční kapsy, u většiny modelů s kontrastní barvou látky, která ladí se zbytkem kaťat. Daly jsme si v kombinacích záležet, tak věříme, že se budou líbit.

Barevné rostoucí tepláčky se vzorem můžete skvěle kombinovat s jednobarevnými tričky, bodýčky i mikinkami z naší nabídky. K většině typů barevných kaťat najdete v nabídce i mikiny nebo trička do kompletu. 

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací