LITECUP KELÍMEK

zobrazeno 169×

Vloženo: 4. 8. 2016 21.46

Litecup – kouzelný hrneček s integrovaným nočním osvětlením - skvělý nápad, jak umožnit rodičům klidný spánek ! • lze pít kdekoliv po okraji jako z běžné skleničky, ale nehrozí rozlití jako při pití ze sklenice • žádná brčka, pítka, savičky – podporuje rychlejší přechod k pití ze sklenice, podporuje zdravý dentální vývoj dítěte • stačí jemně sát kdekoliv po okraji není třeba tlačit horním rtem ! • lehké a robustní pro každodenní použití • ideální pro cestování a kempování • integrované příjemné noční světlo - litecup umístěte k postýlce dítěte • dítě v noci lehce najde kelímek s pitím. Už žádné „ …mami podej pití !!! „ :-) • integrované světlo se rozsvítí až při setmění - nemusíte se starat o zapnutí nebo vypnutí • noční světlo můžete také ručně vypnout a ušetřit životnost baterie • noční LED světlo je v samostatném v plastovém obalu, lze z kelímku vyndat • pojme 330 ml tekutiny • snadné čištění – lze mýt v horním koši myčky (bez LED světla!) • vhodné pro všechny neperlivé, studené nápoje • skvělé pro malé děti ale i ostatní členy rodiny (senioři, studenti a rodiče při práci na počítači, při jízdě autem…) Podporuje samostatnost dítěte. „ Já sám „ ale bez politého oblečení, povlečení, auta…. :-) Použití ve dne – v autě, na cestách, při stolování. Rodiče se v klidu můžou věnovat řízení, přípravě večeře apod. Použití v noci – kelímek, který příjemně svítí. Dítě jej lehko najde a napije se samo. Rodiče se konečně v klidu vy

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Bar.Ca., 28. 9. 2019, 7.36

ten by se nám hodil, je super

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 12. 2018, 20.51

nasi by to hned pokazili, nemam rada veci 2v1

Žofinka

Žofinka, 9. 7. 2018, 21.04

Tak to je sranda hrnek:-)

Evanessa, 29. 6. 2018, 12.28

To mě zaujalo, hezké

Mygara

Mygara, 13. 3. 2017, 11.39

hezké a multifunkční

Fuga

Fuga, 9. 3. 2017, 14.25

tak toto se mi líbí

Mildret, 24. 1. 2017, 13.26

Nevím jak dlouho by je to bavilo ale jako dárek super nápad.

Aliisha

Aliisha, 19. 12. 2016, 21.29

Chytrý nápad. Lampička a hrneček v jednom.

Topik2, 20. 8. 2016, 22.28

Viděla jsem na jednom slevomatu....bohužel bychom nevyužili

Eliška Kozlova, 20. 8. 2016, 7.46

To je super syn by byl nadšený, asi dětem koupím

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů