Pozvání na workshop (zdarma) - 8 tipů pro dokonalý interiér dětského pokoje

zobrazeno 51×

Vložil(a): Michaela Kopecká, 5. 6. 2021 14.58

Ráda bych pozvala maminky na workshop o plánování a zařizování dětských pokojů - od miminek po teenagery. Plánujete nový dětský pokoj či jeho úpravu? Přemýšlíte, jak správně rozmístit nábytek, kde nábytek vybrat a jaké zvolit barvy? Pak je workshop určen právě pro vás. Účastí na workshopu získáte • postup, kde s úpravami začít a jak správně postupovat • doporučení, jaké vybavení je vhodné s přihlédnutím k věku dětí • jak zvolit správnou dispozici pokoje s maximálním využitím prostoru místnosti • jak získat dostatek úložných prostor • tipy, kde vybírat nábytek a jak jej kombinovat • jaké volit barvy a kde pořídit textilie a dekorace Pro koho je workshop určen Workshop je ideální pro ženy - maminky, které aktuálně připravují nový či upravují stávající dětský pokoj a aktuálně řeší tyto otázky: • jak zvolit správnou dispozici / prostorové uspořádání dětského pokoje • jaké úpravy je třeba udělat, když děti vyrostly a změnily se jejich potřeby • mají nadšení a chtějí interiér pokoje zdokonalit podle posledních trendů • hledají tipy, jak uspořádat hračky a oblečení, aby pokoj stále vypadal uklizeně • chtějí získat rady, jak vybírat textilie - povlečení, závěsy, koberce... • plánují dekorovat stěny a vybírají barvy - odstíny výmalby, tapety... • tipy, kde vybírat nábytek a jak jej mezi sebou kombinovat Registrace na workshop je zdarma: https://www.subscribepage.com/r3p9w0

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 7. 6. 2021, 11.30

Děkuji za pozvání, já bych spíš potřebovala už sehnat nějaké prostory, abych mohla zařizovat 👌

snany, 12. 6. 2021, 14.14

Já mám prostory, ale chybí mi pár pomocníků.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací