Vyrážka nebo neštovice

zobrazeno 823×

Vložil(a): jancaan, 4. 3. 2018 14.41

Ahoj, nevím si rady. V pátek večer se syn začal dost škrábat a vyskočila mu taková vyrážka na obličeji, břiše a vnitřní straně stehen. Takové rudé fleky a v tom mini pupínky, jak kdyby to měl od žahnutí kopřivy. Namazala jsem mu to Sudocremem a přes noc vše zmizelo. V sobotu po obědě mu naskočily zase dva fleky na obličeji, které po pár minutách zmizely. Večer mu opět zase něco naskočilo jen na obličeji a krku. Dnes zase kolem oběda měl to samé na tváři a teplotu 37,2 (tu přisuzuji spíš lehkému kašli co mu začal přes víkend). Trochu tápu zda je to vyrážka nebo neštovice. Alergie na jídlo to není, prací prášek jsem neměnila..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 10. 3. 2018, 21.35

já mám doteď fleky na obličeji z těch mrazů

jancaan, 5. 3. 2018, 17.24

Zítra asi vyrazím k doktorce. I dnes se synovi občas ta vyrážka objevila a zase po hodině zmizela. Navíc má zvýšenou teplotu.

Fuga

Fuga, 5. 3. 2018, 10.14

ty neštovice se mi také nezdají

annahb, 5. 3. 2018, 10.44

mě také ne

Mygara

Mygara, 5. 3. 2018, 6.59

na neštovice bych to také neviděla, ty by se vysely a bylo by

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 0.30

Neštovice to nebudou, ty nemizí, ale vyrážka k teplotě

Kamila Pecharová, 4. 3. 2018, 22.16

Neštovice ne, ale nejedl něco třeba nového, nebo i známého ale ve velkém množství? Syn se takhle osypal po čokoládě na Mikuláše, protože ji normálně téměř nejí a dle naší alergoložky se může projevit alergie téměř na cokoli, když toho člověk sní naráz moc..

Zdeňka S., 4. 3. 2018, 21.25

Přesně neštovice nemizí, spíš bych to viděla na nějakou tu alergickou reakci...

Aliisha

Aliisha, 4. 3. 2018, 21.12

To nebudou neštovice, ale spíš alergie. Neštovice nemizí

Lenča Pešková, 4. 3. 2018, 19.44

tohle nestovice nejsou. mala mela hodne slaby prubeh. behem jednoho dne pupinky vylezly a vyschly ale stejne tam zustaly acelkem trvalo nez se uplne zahojily

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 3. 2018, 19.15

Nestovice asi ne, rekla bych bud nejaka alergie ci ta pata nemoc a podobne.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů