Palačinky..

zobrazeno 904×

Vložil(a): dasza, 9. 4. 2017 18.14

Nase decka je miluji...dneska v 17h rika kluk..mami.udelej nam palacinky.. Ja nemam mliko.. Aha.nevadi.bere penezenku.segru za ruku a odchazi..za 20min se vraci i s mlikem(byli ve vecerce)..mami mliko mas.tak sup do toho...a jeste si usetrila..koupil sem to ze sveho.. A matka?stoji u plotny a dela mraky palacinek.neb jen ti dva sni z litru behem chvile..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

zahradkar, 12. 1. 2019, 21.52

Ta úvodní příhoda je skvělá! Děti vezmou vždycky za vděk sladkými palačinkami. Mě osobně chutnají spíš na slaný způsob, se špenátem a osmaženou cibulkou Poměrně hodně receptových variací máme na blogu http://palacinky.org

leskyjohn, 7. 8. 2020, 17.09

Děti milují sladke, stejně jako já! Proto jsem se rozhodl jim koupit ( i mě ) palačinkovač. Vybíral jsem je podle tohoto srovnání: https://www.testino.cz/palacinkovace

Tereez, 22. 11. 2018, 20.47

palačinky miluju, ještě když si na to dám džem tak je to bomba

Žofinka

Žofinka, 11. 8. 2017, 16.39

obětavá maminka a šikovné děti

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.29

jejda to je tak pěkné

jajulaš, 22. 4. 2017, 6.09

užasné palacinky jsou palacinky, ty nezklamou

Kamibur, 11. 4. 2017, 5.18

U nas palacinky take jedou ve velkem. Dcera k nim byla zpocatku neduveriva, trikrat nechtela a po ctvrte uz snedla 2 palacinky🙂 Od te doby je litr mleka malo😁

Peta3, 7. 8. 2017, 22.27

Zkuste slane, at ma malinka zmenu Galettes (slané palačinky) těsto (cca 6 palačinek): 1 větší vejce 120 gramů pohankové mouky 250 ml vody lžíce másla náplň: vejce sýr šunka špenát postup: Na těsto na palačinky si nejprve rozmícháme vejce a mouku. Do této husté směsi přidáme vodu. Množství je velmi individuální a záleží na zkušenostech a velikosti vejce. Těsto zkrátka nesmí být příliš hutné. Pak přidáte rozpuštěné máslo, promícháte a upečete palačinky. Dále je zapotřebí přichystat si věci na náplň podle chuti. Hotovou palačinku položíte na pánev rozehřátou na střední teplotu. Do jejího středu dáte vše, na co máte chuť (šunka, sýr, vejce). Ale pozor, ať nedopadnete jak pejsek s kočičkou a dortem. Pak už stačí okraje palačinky poskládat do čtverečku a počkat, až se náplň zapeče. Jedním z triků je přiklopit pánvičku víkem. Palačinka se totiž tolik nevysuší. zdroj:https://www.covybrat.cz/nejlepsi-palacinkovace

skřítek, 10. 4. 2017, 22.08

Jinak dělala jsem je pro malou (která je stejně nejedla) místo z mléka jenom z vody a vůbec nepoznáte rozdíl. Pro případ, že by vám zas někdy došlo mlíko....

Fuga

Fuga, 10. 4. 2017, 12.31

motivace byla velmi silná .-)

patricia077

patricia077, 10. 4. 2017, 11.50

když je chuť tak nic nestojí v cestě

nikolava, 10. 4. 2017, 10.04

Náš malý si palačinku dá, ale zas tolik mu nechutnají, aby jim snědl tolik Ale je super, že pro mlíko došli, když chtějí papání

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů