Na šrot aneb zapíjení dítěte

zobrazeno 373×

Vloženo: 17. 3. 2018 11.00

Zapíjení dítěte Manžel není zvyklý pít, do hospody nechodí, jen z kolegy z práce jednou za měsíc dva, (i tak to stačí a sotva se z toho naše domácnost vzpamatuje, už je tu další akce) jelikož to má cca 30km je nutné ho tam nejen odvést, ale i dovést. Tento "úkol" padl na mého otce, což mu nezávidím, protože naposledy (dnes) mu "označkoval" auto (to ještě dopadl dobře). Velké štěstí, že můj muž je hubený a taťka naopak tlustý. Dotáhl mi ho domu se slovy:"Je na šrot, hodně štěstí". (On železo rozumí, pracuje ve válcovně trubek jako plánovač, ale tenhle šrot jaksi neodhadl). Manžel si to zaparkoval v chodbě, sedl na lavičku a usnul, tak jsem ho nechala, přeci se s ním poblitým nikam nepotáhnu a to byla životní chyba, pozracel nám všem boty, podlahu a jako bonus poblil nový kočárek (jsem zvědavá jak to bude čistit), pak rána, uklouzl... Pak další rána, jsem čekala, kdy si rozbije hlavu (by mě zajímalo jak by se přes ty zvratky dostali k nám záchranáři). No, přežil to, teď bude do večera střídavě ležet a zvracet, večer se pak veselé vydá do práce. A mě napadla myšlenka, že bych teď mohla změnit značku kočárku :D, taky jsem si objednala věci se kterými by nesouhlasil, no ať ho ta legrace stojí co nejvíce....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 5. 7. 2022, 7.18

Tak může se stát. Pokud je to jednou za čas a není to každý týden, tak bych mu to odpustila. U nás to bylo úplně stejné a vlastně jsem ho docela litovala. V pět ráno přišel hotový ze zapíjení, chvíli se poflakoval po kuchyni, pak hodil čelo na gauč. A večer na směnu do práce Kladno, kterou nedávno získal na https://cz.jobimi.com/prace/kladno/ a tak nepřicházelo v úvahu, že by si bral dovolenou. No, moc jsem mu to nezáviděla.

u nás to vždy vypadalo stejně

VaJána, 18. 2. 2019, 15.17

u nás to taky muselo vypadat a jsem ráda, že to znám jen z vyprávění

jitka46

jitka46, 13. 2. 2019, 22.24

to muselo být teda velké, ale stálo to za to

Tinka1993, 20. 8. 2018, 2.41

😀😀 toho musela ráno hlava bolieť

Evanessa, 4. 7. 2018, 10.26

No nevím jak bych reagovala, ale asi abych sama sebe uklidnila, tak bych si neustále opakovala, dějou se i horší věci

Minnie, 23. 5. 2018, 14.11

Tak to bude Helenka zdravá zapil ji kvalitně. Můj chlap se takhle zřídil jednou, poblil postel, podlahu, zeď... cestička z ložnice na wc. Uklízel to hned ještě v tom stavu. Já byla těhotná a uklízet to, bleju taky. 2 dny ho bolela hlava a bylo mu zle tvůj muž to měl horší když musel večer do práce...

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 5. 2018, 15.55

dufam ze to pratal on a nie vy

Žofinka

Žofinka, 18. 4. 2018, 6.23

Tak tohle bych já rozdýchávala hodně dlouho

Mildret, 13. 4. 2018, 20.22

No něco mi to připomíná. Je pravda že zapít se to prostě musí ,ale zrovna z nás mi přišlo že se přítel těší víc na to zapojení než na syna

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů