Látkové pleny

zobrazeno 1348×

Vložil(a): Teryk92, 6. 10. 2018 13.56

Je tu nějá maminka, která látkuje? Pořád ještě nejsem rozhodnutá jestli do toho jít. A jakou značkou jste spokojené? Kolik jste kupovali plen abych nemusela prát každý den?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 15. 10. 2018, 22.36

ano latkujem doteraz uz druheho syna na noc davam jednorazovu znacka bum genius a do toho vkladacky flip alebo bambusove kikko ale tie sa velmi rychlo pranim nicia takze flip a v lete aj obycajne biele klasicke ale nezehlila som

Mygara

Mygara, 13. 10. 2018, 21.33

Já jsem měla čtvercovky nic jiného za mě ani nebylo

Minnie, 9. 10. 2018, 20.58

Já jsem ráda za jednorázovky. Mamka i tchyně nám záviděly, že za nich to nebylo a co prý by jim to ušetřilo práce. Hlavně když to v zimě nebylo kde sušit. Samozřejmě dnes je jiná doba, jsou sušičky atd ale stejně. Sundám, zabalím, vyhodím, otázka 30 sekund

Fuga

Fuga, 9. 10. 2018, 13.41

Já mám kombinaci od čtvercové s vysokou gramáží po vícevrstvé pleny od Bambino Mio ale s těmi teda moc spokojená nejsem brzy se rozpadlý zlaté čtvercovky a pak jsem také šila ze starých prostěradel bavlněných

Teryk92, 9. 10. 2018, 17.47

A dáváš ještě nějakou vkládačku do těch čtverců? Prý bývají rychle ,,durch''

Teryk92, 9. 10. 2018, 8.33

Na ten veletrh se asi taky zajedeme podívat

klkv, 8. 10. 2018, 23.00

Já měla velkou sadu od Bamboolika. Prali jsme ob den. Kupovala jsem je na veletrhu For Babies (bude od 25.10 v Praze) se slevou a jako dárek navíc jde dostala tašku a kapsu na použité pleny. Maximální spokojenost. Jestli váháte a chcete vidět v realitě víc plenek najednou tak veletrh je dobrá příležitost, u každého stánku omrknete, dostanete školení 😁 a můžete osahat...třeba mně byl příjemnější bambus spíš než konopí...Jo ta velká sada vydržela až do odplenkovaní cca ve 2 letech. Dají se koupit i plavečky a pak i fleesove tréninkové a teď už i jednorázové do půl kalhotek-když se cestuje....a těch výrobců je dnes už mraky...jen mít tu odvahu, protože vyprat a usušit je práce navíc, a susicka je na ně dobrý pomocník 😁

Monuli, 8. 10. 2018, 15.54

Já měla Bamboolik,ale dlouho jsem u toho nevydržela

Kamila Pecharová, 7. 10. 2018, 21.21

Nelátkovala jsem, nemám na to buňky, ale mám kamarádku v našem městě, která je látkovací nadšenec, má dokonce teď s druhým dítětem i obchůdek v garáži s plenami a doplňky, ale hlavně provozuje poradnu a půjčovnu prakticky všech druhů plen.. Nevím, odkud jsi, ale třeba u vás něco takového taky funguje.. Myslím, že je super mít možnost si vyzkoušet co tobě i miminku sedí a pak si pořídit konkrétní výbavu..

Teryk92, 8. 10. 2018, 19.33

Můžu se zeptat, kde má kamarádka ten obchůdek?

Kamila Pecharová, 8. 10. 2018, 19.53

Nové Město nad Metují

zuzkagodarova, 7. 10. 2018, 17.09

latkujem, ja mam 50 a v pohode periem kazdy druhy - treti den, tak dvakrat za mesiac ich aj vyvarim, u nas je vyhoda susicky takze neschnu dlho

LenkaKozlova

LenkaKozlova, 7. 10. 2018, 12.44

Doporučuju koupit jen pár kusů různých plen a pak dokoupit, co bude vyhovovat. Každému sedí něco jiného. My používáme z části klasické čtverce, pak máme kalhotkové pleny Popolini a od Haipa Daipa několik kusů plen Pastelka. Ty Pastelky bych už znovu asi nekoupila, radši místo nich víc kalhotovek. Svrchní kalhotky máme Anavy, Bamboolik a PetitLulu. Anavy nám sedí jen na kalhotkové pleny, takže víc nám vyhovují ty ostatní. U toho počtu kusů je potřeba zvážit, jestli máte sušičku a pokud ne, tak jaké plenky budete pořizovat. Čtverce jsou suché za chvíli, kalhotkové schnou déle. Bambusové můžou schnout klidně i déle než 24 hodin.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů