Dětské akce

zobrazeno 738×

Vložil(a): Leňulka, 25. 8. 2019 16.57

Stalo se vám někdy, že jste šli s dítkem na nějakou akci pro děti a ono se mu to nelíbilo? Dneska jsme narazili na akci Lumpína (neviděla jsem nikde ani plakát, takže jsme na to narazili náhodou na procházce) vůbec to neznám. Tak jsme se tam zastavili, myslela jsem dcera bude ráda, připojí se k ostatním dětem co tam byly a zatancuje si, ale ona ne. Poslechla 1,5 písničky a povídá: ´´to je blbý, to se mi nelíbí, jdeme pryč´´. No čemu se vlastně divím, ona je na jiný písničky no, nikdy jí nezajímala ani Míša Růžičková apod. ani klasické dětské písničky (skákal pes apod.) nevím teda chudák co bude dělat ve školce. Holt jí tyhle písničky nikdy nechytli, radši normál co hrají v rádiu, nebo co jí zpívám já a dechovky. Njn holt každý je jiný

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.35

ano. to sa stava, boli sme na koncerte ich oblubeneho spevaka detskych pesniciek a len stali obdalec, nezapajali sa do interakcie s nim

mcmac, 8. 10. 2019, 17.51

Tak u nás je to naopak, když už jsme na akci (a je jedno, zda je to konzert, den země, zoo, výstava, atp.), většinou je nemohu dostat domů. Ale na druhou stranu, pokud jim dám vybrat, tak je zase nemohu vyhnat z domů. Takže se jim nechce tam a když už jsou tam, tak se jim zase nechce domů

Ketris

Ketris, 1. 9. 2019, 8.43

U nas to bylo stejny..

Zlata1, 31. 8. 2019, 20.51

No my kdyz chodime na jakoukoliv akci, kde je i neco pro deti, tak dcere se libi vsechno, ale obcas se mi stava, ze synovi se neco libi, tak se zasekne a nic nerekne, pak kdyz mu reknu aby se zeptal zda si to co se mu libi mohl vzit, tak se zacne vztekat a nerekne nic.Pak uz, ze se mu nic nelibi a je nastvany. Je mu sedm a uz jaksi chci aby se sam ptal, kdyz neco chce, ale vetsinou nic neudela a mlci.

jancaan, 30. 8. 2019, 6.21

Jako u nás dospělých, není vždy nálada na zábavu..taky se nám to stalo.

Aliisha

Aliisha, 28. 8. 2019, 21.43

Ano, ale nevadilo mi to

Nikoll, 28. 8. 2019, 12.13

Asi podle nálady, někdy se moc těší a baví se a někdy se jí prostě nechce. Třeba na dovolené byli dětské diskotéky a dvakrát šla a užila si to a pak se jí prostě nechtělo a raději koukala.

V007A, 28. 8. 2019, 7.31

Každý je jiný a ne každý má v tu dobu náladu. Já bych s dcerou na takovou akci nešla, žádné takové písničky nezná, jen tu starou dětskou klasiku 😊

Leňulka, 28. 8. 2019, 8.27

Tak tu akci jsme potkali zcela náhodou, nešli jsem tam záměrně a ani jsme o tom nevěděli, že se něco koná. Tyto písničky taky neznáme a dceru nebere ani dětská klasika (skákal pes apod.) protože jí to prostě nezajímá, zkoušela jsem jí to zpívat od mala ale vždycky začala vřískat a o tyhle písničky prostě nejeví zájem

L.janicka.l

L.janicka.l, 27. 8. 2019, 21.31

Nee, ja si akce vybiram . Navic vetsina je v case kdy je malej unavenej a neprijemnej takze je radsi doma. Zvladame vetsinou jen ty co jsou po ranu, a kdyz ho vemu odpo tak i kdyz normalne nespi tak mi vsude usne

Fuga

Fuga, 26. 8. 2019, 16.14

Každý je jiný a u nás jednou pohořel i skákací hrad

Lenička, 27. 8. 2019, 20.09

Zrovna u skakacího hradu máme opační problem nechce ho opustit. Dětské hudební představení občas nebaví

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů