strašák v těhotenství aneb tripple test

zobrazeno 397×

Vloženo: 16. 11. 2015 12.17

strach v těhotenství zda je všechno v pořádku

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 3. 3. 2017, 8.10

tripple testy jsou pěkný strašák, ještě že už se nedělají

Fuga

Fuga, 28. 1. 2017, 19.14

tripple testy jsou potvory, je fůra falešně pozitivních a bohužel i falešně negativních výsledků. Ještě že je prvotrimestrální screening

DenisaC, 22. 11. 2015, 13.08

Že to dobře dopadne, nemůžete vědět Ale je fakt, že je to hodně nepřesné. NEdávno jsem četla článek, příběhy maminek, kterým vyšel tripple test špatně a mají zdravé dítě a maminek, kterým vyšel dobře a děťátko má bohužel zdravotní problém. Těžko říct. Ale souhlasím, že by měl být test na vyžádání matky.

Minnie, 20. 11. 2015, 19.52

Nám z tripple testu vyšlo zvýšené riziko Downova syndromu, na genetice mě tlačili do amniocentézy ale odmítla jsem s tím, že bysme s přítelem nedokázali zabít miminko a že je zbytečné podstupovat riziko potratu, když si miminko stejně necháme. Samozřejmě se holčička narodila zdravá.

nikihiphop

nikihiphop, 18. 11. 2015, 20.13

Já na prvotrimestálním screeningu nebyla, zkrátka na to nebyli peníze po finanční stránce, měla jsem triply vím že spoustu lidem ukazoval falešné výsledky a nepřesné ,měla jsem strach z výsledků ale u mě nakonec vše bylo naprosto v pořádku a jsem ráda..

mckvak, 18. 11. 2015, 18.42

Ja teda byla jeste na jednom trstu kterej neproplaci pojistovna, byl v 10. tydnu tehu a jeho sance na zjisteni problemu se pohybuje okolo 90%. NAstesti u nas bylo vse v poradku

Katka

Katka, 16. 11. 2015, 18.26

Já bych všem maminkám vzkázala, ať si triple test ani nenechají dělat, protože jeho spolehlivost je 50/50 tzn. že spousta maminek je ubezpečena, že je vše v pořádku a nakonec porodí dítě s Downovým syndromem nebo jinak poškozené a nebo naopak je matka strašena Downovým syndromem, který se později ultazvukem nepotvrdí. Já jsem ten druhý případ, kdy jsem probrečela týden, že je něco špatně a pak mi bylo v genetickém centru s úsměvem sděleno, co jako vyšiluju, že mé vyšší HCG akorát znamená, že mám dobrou placentu. Nejpřesnější je NT+ screening. Ten byl u nás v pořádku a triple test nás akorát všechny vykolejil. Více třeba zde: http://www.screening-nt.cz/screening-nt/

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů