Knížka, která vám nabourá zažité stereotypy: Léčba zemí

zobrazeno 695×

Vloženo: 4. 10. 2016 15.52

Kniha Léčba zemí není veselé čtení. To už tak knihy, jdoucí k jádru věci, bývají. Povinná výbava pro každou mámu s otevřenou hlavou.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 18. 9. 2023, 18.34

Koukala jsem se do knižní databáze od https://www.cbdb.cz/knihy a teda taky mi nepřijde, že je to věc, která by mě tak nějak bavila. Jako snesu hodně, ale tohle mi přijde už jako moc ezo záležitost. Uvidíme ale a třeba, když na ni někdy narazím v knihovně, tak bych ji třeba alespoň zkusila.

tak tato kniha by mě nebavila.

Tenderka, 24. 6. 2018, 10.37

knihu uz mam ako ebook, ale este som ju necitala

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2018, 18.28

Tak to není pro mě

Minnie, 3. 1. 2018, 18.47

Na mě tohle není jíme co nám chutná.

Mygara

Mygara, 22. 2. 2017, 18.00

tak toto by na mě nebylo, připomíná mi to urinoterapii o které jsem jednou četla

Fuga

Fuga, 2. 2. 2017, 15.52

s něčím souhlasím, ale např. Paracetamol v těhotenství ano. Samo že ne nad limit, ale horečka může dítě poškodit více než 500 mg paracetamolu.

Karin Boušková, 22. 10. 2016, 17.49

Tato kniha vypadá opravdu hodně zajímavě a ráda bych si ji přečetla bohužel mladší syn má od narození oslabenou imunitu / často bývá nemocný / rýma, průdušky , ale vše zatím zvládáme / snažíme se hodně otužovat , venku procházky , hodně ovoce a zeleniny , sportujeme / kolo , plavání , brusle /

teddygirl, 21. 10. 2016, 10.35

Kniha vypadá zajímavě a je pravda, že ne vždy, co je nám např. v reklamách určováno jako zdravé, tak to tak doopravdy je. Snažím se svá dvojčata s mírou zdravě živit. Naštěstí mají rádi ovoce a zeleninu. Cukr jim v podstatě ve formě sladkostí nedávám a oni to nevyžadují, občas dostanou něco jinde. Důležitá je ale v životosprávě pravidelnost a míra.

Peta Johansson, 20. 10. 2016, 21.31

Vypada to na zajimave cteni. Jen k te recenzi poznamka- round up je totalni herbicid ne pesticid (maji protikladny ucinek.)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů