JAN HNÍZDIL: Místo dětí bývá nutné léčit rodiče

zobrazeno 217×

Vloženo: 10. 7. 2016 12.48

Malé děti bývají často nemocné. Obvykle se tvrdí, že je to proto, aby získaly imunitu. Lékař Jan Hnízdil zabývající se celostní medicínou má ale jiný názor. Tvrdí, že děti bývají nemocné hlavně proto, že nejsou zdravé vztahy rodině. Pokud vás to nenaštvalo, čtěte pozorně dál.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naprosto trefně napsáno.

Žofinka

Žofinka, 12. 5. 2018, 12.09

No dobře, ale mně třeba nejde nebýt nervózní

Žofinka

Žofinka, 12. 5. 2018, 7.05

No dobře, ale mně třeba nejde nebýt nervózní

Bigi

Bigi, 9. 11. 2017, 11.41

Je dobře, že jsou tu lidé kteří mají jiný pohled na svět

navji, 8. 7. 2017, 6.25

něco na tom bude, když se nám udála v rodině tragédie, byla jsem ve velkém stresu a do toho končila vysokou, zhroutil se mi celý zdravotní stav (odnesly to oči - nikdo mi dodnes neřekl, co mi vlastně je, dle lékařů je vše v pořádku), když jsem v pohodě, jako bych o onemocnění nevěděla, jakmile se přetáhnu, cítím tlak aj. oči se okamžitě rozjedou....to je pro mě znamení zpomalit, jinak skončím na psychině

Janako

Janako, 22. 4. 2017, 16.41

Řekla bych, že je to trochu složitější, než jak je popsáno v článku. Každopádně věřím, že na tom něco bude.

Mygara

Mygara, 24. 2. 2017, 14.00

tak podle tohoto článku jsme nemocní až do morku kostí

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 17.13

tak pravidlo č. 2 shrnuje snad vše, převzít zodpovědnost za své zdraví musíme sami

Blankasiro, 2. 12. 2016, 18.52

naprosto souhlasím!! Lidé by se měli více zamyslet nad svým chování, jak daleko dosahují následky a vliv

navji, 8. 7. 2017, 6.25

bohužel se ale lidé nad sebou nechtějí zamýšlet, ono je to takto pohodlnější

Zuzi, 7. 10. 2016, 18.55

Moje máma je toho živým důkazem...něco jsme si doma prožili...byla to letitá negativní záležitost, ve stručnosti, nebyli peníze a ona byla sama živitelka, nakonec měla potíže kožního projevu na rukou, zkoušela různé mastičky a vystřídala x kožních lékařu (jeden čas neudržela ani hrnek), až ji ten poslední kožní lékař řekl, že si to musí nejdřív srovnat v hlavně a hodit se do klidu, že to má psychosomatického původu, byla nějakou dobu i v plném invalidním důchodu...nyní po letech je zase šťastná a má práci...snad už to tak zůstane. U sebe to také pozoruji, jakmile mám v hlavě větší míru stresu nebo mě obklopukje příliš negativního, jsem unavená, bývá mi špatně apod. Teď řešíme u syna noční děsy - taky mě napadlo, jestli mu to nějak nezpůsobuji nevědomky já...ale uvidíme co nám řeknou na psychologii...

jitka46

jitka46, 4. 5. 2020, 23.37

Přesně! Spousta se toho projeví na kůži!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů